www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, zagšana

Tet - Krāpšana, zagšana

Tātad, man pēkšņi ne no kurienes uzrodas rēķins - kaut gan neesmu Tet klients - televīzija man mājā nav vajadzīga - tad kad vajag nopērku papildināšanu uz mēnesi ar priekšapmaksu. E-pastā rēķins - par shortcut pieslēgtu televīziju vai velns zin, kas tur bija - zvanu saku, kā tas var būt? Domāju, labi mazums kaut kas saspiedies, taču man ne kādi citi e - pasti nav bijuši par to, ka būtu kaut kas pieslēgts. Tagad viņi no manis grib jau 33 eur - pagājuši jau 4 Mēneši kopš es itkā lietoju shortcut - ko neesmu pieteikusi - saku tad lai uz sitiena atslēdz, kad istāstu situāciju - viņi man pasaka - ka dati taču ir ievadīti, vēlreiz jau saku, ka neesu neko vadīJusi, man datorā ir uzliktas automātiskā lauku aizpildīšana - tātad iespējams kāds to ir izdarīji pieļauju tikai tādu variantu - taču, kā var neatnākt nekāds apstiprinājuma e - pasts vai zvans, ka kaut kas ir pieslēgts? Otrkārt, mēģinu ieiet tajā Tet - man neuzrāda, ka būtu profils - arī to izstāstu, mēģināju arī caur internetbanku pieslēgties - tāpat nevar, jo neesmu klients. Un te pēkšņi varu - izrādās tomēr esmu - skatos man jau brīdinājums par kavētiem 3 rēķiniem, ko neesmu saņēmusi. Un vēl ko ieraudzīju - ka man ir neapstiprināts līgums. Tad nu šeit mana sūdzība. Bet pie reizes jautājums, ko jūs darītu? Kāds risinājums - itkā summa nav liela - taču 30 eur arī ir nauda. Vai par neapstiprinātu līgumu vispār var pieprasīt kādus mistiskus līgumus? Viņi taču arī var redzēt, ka tas pieslēgtais pakalpojums nemaz nav lietots? Jūtos reāli apkrāpta. Tas ir sviests. Turklāt arī sazvanīt viņus ir nereāli - un čatā - kaut kāds robots, no kura vispār nav nekādas jēgas?

20.01.2021

Papildināts Fonmerl 26.01.2021

Tet- ir saņēmis sūdzību, bet tāpat tiek viss ignorēts- ceru cilvēki sapratīs, kas par krāpšanu- kā arī ar cenām- uztaisa kosmosu- kaut gan zinu vaorumu, kas iet prom un cena pēkšņi ir jau 3x mazāka.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lūgums norādīt savu klienta numuru vai nu šeit vai arī atsūtīt to www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai epastā uz [email protected] - centīsimies palīdzēt problēmas atrisināt!

F

Pīle. 20.01.2021

Nelieši! Man arī verās pēkšņi vaļā tet mājaslapa, lai gan arī man pat nav televīzijas un shortcutam eju ar līkumu! Nekad pat tet nav interesējis a te pēkšņi nez no kurienes metās ārā tet mājaslapa. Hakeri un izkrāpēji pēc manām domām. Ieliku tet bloķēto mājaslapu sarakstā.

F Fonmerl 26.01.2021

Viņi reāli pieprasa maksājumu, par līgumu kuru neesmu noslēgusi nedz apstiprinājusi- kur nu vēl lietojusi. Ko man iesākt?

MacBeton 28.01.2021

Atrodi internetā telekoma centrālā ofisa adresi, dodies turp ap 16:00 un gaidi kad nāks ārā priekšnieki, un piedāvā viņiem atsūkāt.

MacBeton 28.01.2021

Dauņus appist ir pareiz.
Ja cilvēks ir tik nenormāli debīls sūds ka pats pūlās samaksāt par nesniegtu pakalpojumu - viss ir pareizi. Tā ir karma, par to ko daunis izdarija pagājušās vēlēšanās.

F Fonmerl 12.02.2021

Tu par sevi runā tik skaistiem vārdiem? Ja, Tev nav jēdzīgas atbildes, padoma vai risinājuma- ieskrien sienā un varbūt tās smadzenes no tavas pēcpuses ar sitienu atleks uz pareizo vietu.