www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Не могу пройти мимо! Я никогда не писала жалобы, но сейчас накипело. Моим бабушке и дедушке по 75 лет. Единственная радость сейчас это просмотр Тв. Tet убедил их перейти на их телевидение, пообещав, что все их любимые каналы от предыдущего оператора сохранятся. Предложили договор со скидкой на абонемент, но с условием, что они не смогут от них уйти в течение определенного времени. Конечно, сейчас пенсионеры экономят и их цена им оказалась выгоднее, поэтому согласились. И что в итоге? А в итоге они остались без своих любимых передач и сериалов, так как tet внесли изменения в списке каналов, после заключения договора!

02.02.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Tiesa, līgumā nav norādīts, kādi tieši kanāli ietilpst mūsu pakalpojumā, jo nevaram garantēt, ka kāds no tiem neizlemj mainīt nosaukumu, biznesa modeli vai arī par tiem rodas kādas juridiskas vai tiesiskas aizdomas. Kamēr pret minēto kanālu izplatītāju būs aizdomas, ka tas ir pārkāpis ES sankciju režīmu, šos kanālus diemžēl nevarēsim piedāvāt, taču esam lūguši atbildīgās valsts institūcijas pievērsties šim jautājumam un pēc iespējas ātrāk to sakārtot, lai mēs varētu noslēgt juridiski korektu un esošai likumdošanai atbilstošu līgumu ar jauno kanālu izplatītāju un kanālus pievienot atpakaļ. Tikmēr izņemto kanālu vietā piedāvājam virkni citu kanālu, kā arī visiem Helio iTV abonentiem bez maksas pieejama Krievijas kanālu paka. Te - plašāks situācijas skaidrojums: https://www.tet.lv/par-tet/par-mums/jaunumi/izmainas-tet-televizijas-kanalu-piedavajuma

M Mr.Berzins 02.02.2021

Es piekrītu, tas ir tiešam negodīgi! Bet vai ir izvēles iespēja? tad nebļaujiet par pirātismu,!

н НеКариньш 02.02.2021

Ну так не проблема: в интернете через платформу Android доступны российские каналы, причём те, что смотрят москвичи, Причём не с тем качеством SD что нам предлагают в Риге, а с качеством FullHD!

A Anastasija 03.02.2021

В письме указан возраст, обратите, пожалуйста на это свое внимание.

н НеКариньш 03.02.2021

Ну и что? Смартфонами пользуются и 80-тилетние!