www.sudzibas.lv Tet Nevar sazvanīt

TET lattelecom - Nevar sazvanīt

Nevar sazvanīt, Operators aizņemts Esmu dežūrā un laika pietiekoši, bet ja no 9.00- 12.00 nevar sazvanīt tad jautājums, vai vispār ir vērts tiem zvaniem. 12.30 beidzot sazvanīju. Problēmas ar dekoderu. Palīdzēt nevarot, kā vien apmainīt. Domāju atteikties bet izrādās, ka to risina mēneša laikā. Jautāju, vai jāmaksā arī būs par TV. jā būs, bet par ko. Skatos griestos un maksāju! Tādi esot līguma nosacījumi. Nu forši! Pakalpojumu nesniedzam, bet maksājiet vien. Ne velti saka, ka to TET vajag likvidēt.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un par kavēšanos ar atbildi! Lūgums norādīt savu klienta numuru vai nu šeit vai arī atsūtīt to privātā ziņā www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai epastā uz [email protected] - centīsimies palīdzēt visas problēmas atrisināt!

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Diemžēl virszemes televīzija ir novecojusi tehnoloģija un vairāk nevaram palīdzēt - noteikti, ka meistars palīdzētu situāciju atrisināt. Tomēr, ja jums mājās ir stabils interneta pieslēgums, aicinām izskatīt mūsu Shortcut interneta televīzijas piedāvājumu.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Virszemes televīzijā novērojat problēmas ar šiem kanāliem? Diemžēl, laikam bez antenas meistara vizītes neiztikt.

K

Komentāri (6)

K kosrem 03.03.2021

...TET pārstāvja atbilde.-Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un par kavēšanos ar atbildi! Lūgums norādīt savu klienta numuru vai nu šeit vai arī atsūtīt to privātā ziņā www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai e-pastā uz [slēpt]@tet.lv - centīsimies palīdzēt visas problēmas atrisināt!
Pašalaik slimoju ar Covidu, bet pēc tam nopietni ķeršos TET jautājuma risināšanā. Tas nav normāli, ja es maksāju pilnu maksu un redzu tikai 2/3 no programmām. Reiz sazvanīju, un man atbildēja, ka virszemes programmas vairs neregulē. Kas ir redzams tas ir. Nu tad jāsamazina maksa. Man lika komplektā ņemt arī bērnu paketi, bet ne reizes visu šo gadu garumā tas netika skatīts. Mums darbā nav bērnu.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Ja problēmas novērojat ar virszemes televīziju, izpētiet, lūdzu, šeit aprakstītos potenciālos risinājumus. https://palidziba.lattelecom.lv/lv/palidziba_majai/helio/virszemes_tv/problemas_un_risinajumi/ Ja neizdodas atrisināt, jums pēc atveseļošanās būs nepieciešams izsaukt TV meistaru, kurš noteikti palīdzēs saregulēt antenu.

Savukārt, ja uzskatāt, ka tiek maksāts par kādu paku, ko neskatāties, droši atsūtiet mums privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook savu klienta numuru, palīdzēsim samazināt rēķinu.

K kosrem 03.03.2021

Biju reiz saucis antenas meistaru, ko deva TET. Ieraudzījis komunikāciju mudžekli atteicās palīdzēt. Tik daudz, kā palīdzēja atrast īsto vadu no antenas. Pārējo veicu pats. Izzvanīju visus vadus. Atradu to, kas iet uz mūsu dekoderu. Savienoju, reizēm rāda, reizēm raustās. Iespējams, ka vajadzēs ar pretestībām pieregulēt. Iepriekš bija multibloki visai mājai, satelītam. Tagad tie ir nobeigušies un atvienoti. Antena pievienota pa tiešo tikai caur vienu sadalītāju.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Diemžēl virszemes televīzija ir novecojusi tehnoloģija un šajā gadījumā jums varēs palīdzēt tikai antenas meistars. Tomēr, ja jums ir stabils interneta pieslēgums, varam ieteikt izskatīt mūsu Shortcut interneta televīzijas piedāvājumu. Tāpat joprojām spēkā ir mūsu piedāvājums, ka, ja atsūtīsiet savu klienta numuru, palīdzēsim noņemt nevajadzīgās TV pakas - jūs gan visu par ko maksājat varat apskatīt savā rēķinā un tad arī noteikt, kas ir nepieciešams, bet kas lieks.

K kosrem 03.03.2021

...Tomēr, ja jums mājās ir stabils interneta pieslēgums...
Virszemes ir darbā. Bet ir ievadīts optiskais kabelis! Pie tā neļauj pieslēgties, jo neesam deklarēti. Bet, ja maksājam, tad kāpēc nevar? Jāpārslēdz līgums ar mani un turpinās maksāšana. Visādi baltkomi, maķkomi gatavi kaut rīt pieslēgt!
Dabūju sarakstiņu ko neredz vai ļoti slikti redz. x=neredz vispār.
TNT / FOX / FOX Life / TV2 sport x / TV3 sport2 x / TV3 Film x / Film Zone x / TV1000 / Sony Turbo TV1000 Ruskoje Kino x / Soni Canel / TV21 x / STS Baltic x vai slikta kvalitāte / VHI Europe

K kosrem 03.03.2021

OK. Iziešu darbā sazināšos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes