www.sudzibas.lv Tet Interneta pieslēgums neatbilst pieteiktajam

Tet - Interneta pieslēgums neatbilst pieteiktajam

Reklāmā jau izskatās ļoti Skaisti, bet realitātē Tet nespēj nodrošināt līgumā noteikto pieslēgumu.
Izmantoju Pro internetu līdz 1000 mbit/s, bet regulāri pārtrūkst pieslēgums. Pieteicu problēmu 07.12.2020. Reakcijas (atbildes) laiks ir 4-6 dienas, ar pārjautāšanu, vai problēma vēl joprojām ir aktuāla. Labi ka vēl nepārjautā vai rūteris ir restartēts.
Pieslēguma realitāte pielikuma ekrānuzņēmumā.
Toties Tetam ir viens liels pluss, rēķinu izsūtīt viņi nekad nenokavē.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Līdz mūsu interneta modemam tiek piegādāts pilns abonētā interneta ātrums, taču tā pieejamība caur wifi ir atkarīga no ļoti daudz ārējiem apstākļiem, sākot ar modema/wifi rūtera novietojumu telpā, kaimiņu wifi tīklu daudzumu un izmantotajām wifi frekvencēm/kanāliem un beidzot ar dzīvokļa sienu biezumu un materiālu. Diemžēl ne par vienu no šiem parametriem nevaram ne atbildēt, ne garantēt, ne arī tos ietekmēt. Tāpēc ja, pieslēdzot datoru ar vadu pa tiešo pie modema, redzat, ka ir pieejams pilns interneta ātrums, bet caur wifi tas ir daudz lēnāks, iesakām sākumam pārvietot wifi rūteri iespējami centrālā dzīvokļa vietā, kur tā signāls nevar atstaroties un ja tas nepalīdz - apsvērt ārēja 5GHz wifi rūtera iegādi, kurš pārraida wifi pilnīgi citā frekvenču spektrā, kam ir daudz mazākas iespējas rasties šādiem wifi konfliktiem, un pieslēgt pie mūsu interneta modema. Piemēram, kādu no šiem: https://www.tet.lv/veikals/datortehnika/tikla-iekartas/ruteri.html#facet_filters%5Bspecs%5D%5B633%5D%5B%5D=11399

K KeineLust 31.12.2020

1000mbit ir lietojami ar attiecīgu datoru kam ir jaudīgs procesors, ātrs SSD un vismaz CAT6 vads no datora uz modemu.
Priekš Wifi pat 200 būs par daudz. Jo 2,4Ghz frekvencē tik daudz nekad nebūs, maksimums 160mbit ar nosacījumu ka ir maz kaimiņu wifi pieejams, tīkls Only N un 40mhz josla ieslegta.
5Ghz wifi - tur ja, 200mbit bus ar wifi, ar nosacijumu, ka modems atbalsta 5G wifi un planšete/portativais to prot.