Putnu fabrika Ķekava

AS Putnu fabrika Ķekava
Adrese: Putnu fabrika "Ķekava"
Ķekava

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Putnu fabrika Ķekava - Sūdzības un atsauksmes

Putnu Fabrika Ķekava - Darbs uzņēmumā

Darbs uzņēmumā Ja kāds šobrīd apsver domu par darba meklējumiem "Ķekavas broileros" (konkrēti šī uzņēmuma veikalos par pārdevēju), iesaku labāk raudzīties citā virzienā, jo šajā uzņēmumā pret darbiniekiem ir, maigi izsakoties, dīvaina un 21. gs. neatbilstoša. Pirmkārt, darba atalgojums ir tik niecīgs, ka diez vai komunālos ar to nosegsiet, nerunājot nemaz jau par tādām ekstrām kā ēšana vai apģērbšanās.. (Te jāpiemin, ka prasības pret pārdevēju ir tādas, lai tas savā darba vietā izskatītos LABI. Jautājums -...

Putnu Fabrika Ķekava - veca partika

veca partika 14.08.09 veikala perkot SVAIGUS vistu stilbinus, konstateju, ka dazi no tiem ir veci un smirdigi, kurus nevareja lietot uzturaa.

Putnu Fabrika Ķekava -

Neejiet strādāt uz Ķekavas broileru veikaliem!!!Tur liek strādāt kā vergiem,attieksme pret darbiniekiem ir kā pret kājslauķiem,algas normāli nemaksā,liek strādāt virsstundas un par tām protams arī nemaksā,priekšnieki no tirdzniecības neko nesaprot un tēlo tikai gudrus!Neiesaku nevienam nokļūt tajā murgā!!!!!!!!