A anno 14.08.2009

tad ta jaunums, pats esmu redzējis kā maximā pārsit datumus :), paņem no letes uzlīmē citu datumu un noliek atpakaļ, tas gan bija pirms gada, bet varbūt ir labojušies, ne jau ķekavas broileri vainīgi, bet veikals :), varēji jau pateikt kurā veikalā

B bezkaunīgais 21.10.2009

Tieši tas pats bija man, nopirku 5 cāļu šķiņķus un pārejot mājās konstatēju ka visi viņi smird, jo ir veci !!!

L lude 21.10.2009

Ķekava iepeerk saldētās vistas no Leišiem, ko ta jūs gribat!

H Hugo Djego 21.10.2009

"..perkot SVAIGUS vistu stilbinus, konstateju, ka dazi no tiem ir veci.."-tas nozīmē, ka neesi pircis svaigus, bet vecus.Nākamajā reizē jāosta tādas lietas veikalā, pirms pirkt.Es vienmēr censos apostīt visu, kas izskatās aizdomīgs.

š šeherezade 21.10.2009

Maximā svaigā gaļas produkcija jau parasti ir iepakota, tā kā nekāda dižā saostīšana caur plēvi nesanāks un ja negribi atrauties no pārdevējām pa mizu, tad labāk iepakojumu neplosīt!!!

P pufa 21.10.2009

Tās vistas ir skrējušas no PVD pārbaudes ātri uz veikalu, lai nepaspēj novecot, tā ir sviedru smaka, draugi!

H Hugo Djego 21.10.2009

Es pat pieļauju doma, ka viņas no bailem palikušas vecas, lai netiktu apēstas.Iedomajieties-tevi kads ēdis, traks var palikt!Jadara viss iespejamais, lai nepaliktu par barības ķēdi...kā tur bija-posms kaut kāds barības vadā, nē..man sajuka...

š šeherezade 21.10.2009

Sajuka tāpēc, ka Tu makten gudrs te gribi iztaisīties...Da kāda vajadzība vistām palikt vecām pirms laika???Pasaki kaut vienu, kurš grib priekšlaicīgi novecot??Pat tad, ja draud apēšana...:)))Tur ir cita fišķa...vispār jau ir nācies reizēm šo to nesvaigu nopirkt, bet tad tas tiek manai sunei pasniegts un viņa jau toč par to nesūdzas...:))

Mamma 21.10.2009

Vai tad var sunei dot kko vecu vai tad suns nav cilveka labakais draugs?