Moblive.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Moblive.lv - Sūdzības un atsauksmes

Moblive.lv - Neuzķeraties!

Neuzķeraties! NEIEKRĪTAT!!! Iegādājos SIA „VIVA TRADE”, LV 40103479761, Interneta veikals „Moblive.lv” pēc adreses Maskavas iela 261 - 404 kab telefonu. Ātri vien izrādījās ka tas nav paredzēts lietošanai Baltijas valstīs. Pārdevēji uzreiz izlikās par beigtiem. Ir dabūts telefona tehniskais slēdziens, dokumenti iesniegti patērētāju tiesību aizsardzības centrā, pārdevējs neatbild ne uz e-pastiem, ne telefona zvaniem. PAZAUDĒTA NAUDA, LAIKS un GARASTĀVOKLIS!!!

Moblive.lv - apkalpošana

apkalpošana Moblive.lv Vini doma.ka vienigais internets veikals visa pasaule.ka pazvani viņam izradas noliktava viņam atrodas Vacija,un prece bus vel pec nedelas,tad prece jagaida vairak ka 20 kalendara dienas,bet ka pemaksasi vel 5 evro prece tev bus pec 3 dienam.es atteicos no viņas preces bet cik vaidzes gaidit naudu atpakaļ ,varbut nedelu varbut vairakES IETEICU JA GRIBAT KAVKO PASUTIT PADOMAET KURA VIEIKALA SUTITMOBILE.LV savus klientus neskaita pa cilveku.VIŅAM TIKAI NAUDA. NAUDA. NAUDA UN VEL REIZ NAUDA.BET APKALPOSANA ,UN PAREJA PEDEJA VIETA

Moblive.lv - Prece

Prece Sveiki! Pasūtīju preci internetveikalā moblive.lv viss no sākuma kārtība uzņēmums pazvana brīdina, ka prece nav noliktavā un būs jāgaida aptuveni 10 dienas vai esmu ar mieru gaidīt un pasūtīt? Nolēmu, ka nu varu jau arī pagaidīt tādēļ piekritu un samaksāju rēķinu. Tātad preci pasūtīju 09.03.2015 un vajadzēja jau pakomātā būt ap 20. datumu, bet nav. 25,03 zvanu saku kas par lietu kur mans pasūtījums jau sen vajadzēja būt klāt, apsolīja pārbaudīt un atzvana pēc kādām 6h, ka nedēļas beigās jau...

Moblive.lv - Cieniet savus klientus!

Cieniet savus klientus! Viss butu labi ja ne atieksme pret klientu, ir daudz labu veikalu, neperciet seit.Kad rodas problemas tad nekadas labas atieksmes negaidiet.

Moblive.lv - Ka nav, ta nav.

Ka nav, ta nav. Pasutiju preci pirms jauna gada 29.12.14. Atnaca uz e-pastu ligums un samaksaju, bet prece ka pirms jauna gada nav atnakusi, ta ari nav. Uz telefona zvaniem neatbild, nesaprotu, so padarisanu . Nezinu, japagaida vel viena nedela un tad redzes vai bus,vai nebus, tad laikam bus kaut kas jadara pa istam.

Moblive.lv - обслуживание и сроки

обслуживание и сроки Работают не профессионалы, требуют предоплату, а выполнить свои объязательства не могут.Что бы не терять время и нервы лучше к ним не обращаться.