www.sudzibas.lv Moblive.lv Cieniet savus klientus!

Moblive.lv - Cieniet savus klientus!

Viss butu labi ja ne atieksme pret klientu, ir daudz labu veikalu, neperciet seit.Kad rodas problemas tad nekadas labas atieksmes negaidiet.

B

W www.moblive.lv 06.04.2015

Labdien. Lūgums nemaldināt klientus, jo precei interneta veikālā ir autorizēta servisa garantija. Jā Jums rodās šaubas par nekorektu preces darbību, lūgums versties uz tuvāko autorizēto servisu, vai esat laipni gaidīti mūsu birojā. Ar cieņu, moblive.lv

V Victor 31.08.2016

Nepērciet šajā veikalā. Pieņem tikai priekšapmaksu ar pārskaitījumu, bet statuss "apmaksāts" parādās tikai pēc tam, kad pēc trīs dienām no apmaksas veikšanas pats ierodos veikalā un uzrādu maksājuma izdruku Šo trīs dienu laikā nav sazvanāmi - telefons neatbild, vai izslēgts. Ļoti slikta komunikācija ar klientiem.