www.sudzibas.lv Moblive.lv Preces nepiegādāšana, naudas neatgriešana

Moblive.lv - Preces nepiegādāšana, naudas neatgriešana

3. februārī pasūtīju un apmaksāju rēķinu. Solīja, ka piegādās + 1 līdz 2 dienas. Gaidīju divas nedēļas.
Tad vairākkārtīgi mēģināju sazvanīt.. izdevās tikai nākamajā dienā, teica, ka atzvanīs.. tā arī neatzvanīja.
Rakstīju e-pastu, jo vēlos lai atgriež naudu. Atbildes nekādas! Krāpnieki.

No Ķīnas preci pasūtot to var saņemt ātrāk kā no šī krāpnieku kantora!

Papildināts AinVit 22.02.2017

Pēc n-tajiem zvaniem beidzot atbildēja.. teica, ka vēl nepieciešams iesniegums.. nosūtiju...
Saņēmu e-pastā ziņu:
Labdien.

Iesniegums ir saņemts un nodots grāmatvadībai.

Naudas atgriešanas process tiks pabeigts sākot no trīs līdz desmit darba dienu laikā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
moblive.lv

Tas laikam nozīmē, ka liecies mierā vēl pāris nedēļas! un tad atkal vari mēģināt zvanīties un mēs vēl kaut ko izdomāsim.

J Jānis 22.02.2017

Pasūtīju datoram detaļas teica ka atnāks 10 dienu laikā plus 1-2 pakomāts 14 diena vēl nekā nav atnācis.
Kur man griezties ja būs kādas problēmas?

A AinVit 22.02.2017

Saņēmu e-pastā ziņu:
Labdien.

Iesniegums ir saņemts un nodots grāmatvadībai.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
moblive.lv