www.sudzibas.lv Moblive.lv Slikts serviss

Moblive.lv - Slikts serviss

Pasūtīto preci saņēmu 15 dienas pēc apmaksas brīža, kaut arī mājas lapā uzrādījās, ka prece ir uz vietas. "pozitīva" komunikācija - rēķinu par pasūtījumu saņēmu nekavējoties. Visādi citādi, sazināšanās caur e-pastu graujoša - atbild, labi ja nākamajā vai aiznākamajā dienā, no [slēpt]@vivatrade.lv - e-pasta atbildēt nevar, sazinieties ar info e-pastu (rēķinu atsūtīt varēja un apmaksas saņemšanu apstiprināt arī, bet uz jautājumu atbildēt nē) , uz mājas lapā norādīto telefonu neviens neatbild. Kad beidzot saņēmu pasūtījumu, uzrakstīju nejauku komentāru e-pastā uz ko fantastisku atbildi - "paldies par pasūtījumu.

Varāt atstāt pozitīvu atsauksmi par mums un cerām uz tālāko sadarbību.

Jauku dienu vēlot, moblive.lv"

C

donna b 01.03.2017

Turpini veikt prieksapmaksu un sponsoret sitas bodites...

L [email protected] 02.04.2017
невыполнение заказа

Добрый день заказ не выполнен по причине вашего магазина номер заказа I/33214 на 142.06 эвро.Прошу связаться с клиентом и сообшить о возврате денег.

krapsana

Melo,ka vini nav sanemusi inboksa zinu,tad melo ka nav no bankas parskaitjuma,necel telefonu,ir leni...Neatzvana,neko ari nesuta ne preci ne naudu nevar dabut atpakal

moblive.lv interneta veikals

ž Žanna Jekimova 31.05.2017

neiepercieties un neiekritat...naudu negrasas atgriezt melo ik uz sola ,karoc ne naudas ne telefona

K Kaspars Dombrovskis 20.06.2017

Es neko nedabuju no šita veikala piegadi gaidju vairak neka menesi vairak iesniedzu naudas atgriešanu tagat gaidu kad bus 10 dienas

D Dizainers1 03.07.2017

Krāpnieku bars