Moblive.lv - Prece

Sveiki! Pasūtīju preci internetveikalā moblive.lv viss no sākuma kārtība uzņēmums pazvana brīdina, ka prece nav noliktavā un būs jāgaida aptuveni 10 dienas vai esmu ar mieru gaidīt un pasūtīt? Nolēmu, ka nu varu jau arī pagaidīt tādēļ piekritu un samaksāju rēķinu. Tātad preci pasūtīju 09.03.2015 un vajadzēja jau pakomātā būt ap 20. datumu, bet nav. 25,03 zvanu saku kas par lietu kur mans pasūtījums jau sen vajadzēja būt klāt, apsolīja pārbaudīt un atzvana pēc kādām 6h, ka nedēļas beigās jau vajadzētu būt tas ir ap 27-28 datumu, bet atkal nav. Šodien 31.03 zvanu un protams atbildes nav.. Izskatās ka kārtējais fiktīvais uzņēmums..

C ciiga 31.03.2015

Sveiks/a!! Man kaut kas liidzigs! Naudu samaksaaju apmeeram pirms 2 nedeeljaaam! Gaidiiju preci bet nesagaidiiju! Sazvaniiju un shie man saka ka esot notikusi kaut kaada kljuuda un piedaavaja alternatiivas! Es protams ateicos jo taas bija daargaakas! Uzrakstiiju iesniegumu lai atgriez naudu bet pagaidaam atbildi neesmu dabuujis! Ciinishos liidz pedeejam! Veiksmi!

W www.moblive.lv 06.04.2015

Labdien. Iesniegumu izskatīšana un preces sūtīšana notiek ar klientu iepriekš saskaņotos termiņos, ka arī tiek aprunāta telefonsarunā. Ar cieņu, moblive.lv

M mal1shka 06.04.2015

Tik gudri vienmēr visi uzņēmumi atbild komentāros utt, bet kad līdz lietai nonāk, tad tā vai tā saskaries ar tām pašām problēmām. Par šo firmu esmu jau lasijusi sudzibas citos forumos. Kaut vai atvainojušies būtu.