www.sudzibas.lv Moblive.lv обслуживание и сроки

Moblive.lv - обслуживание и сроки

Работают не профессионалы, требуют предоплату, а выполнить свои объязательства не могут.Что бы не терять время и нервы лучше к ним не обращаться.

N

ž Žanis_ 08.01.2015

Drīzāk piekrītu. Reiz pasūtīju preci, pirms pasūtīšanas noskaidroju, ka jāgaida līdz 10-it darbadienām. Preci reāli saņēmu pēc 27-ām kalendārajām dienām (pa vidu bija "saņemsiet nākamnedēļ", "pirmdien jābūt". "Vainīgais" bija piegādātājs) - likumā noteiktas 30-it dienas. Prece man nederāja, to atgriezu, solīja nudu pārskaitīt dažu dienu laikā (1-2 dienas serviss). Reāli naudu saņēmu 12-ja dienā (likumā noteikts līdz nevilcinoties, taču līdz 30-it dienām).
Likuma ziņā termiņos iekļaujas, taču pašu solītos termiņus neievēro. Ieteikt var tikai gadījumos, ja dažu eiro ietaupījums ir gaidīšanai patērētā laika vērts.

W www.moblive.lv 06.04.2015

Ladien. Pirms preces sūtīšānas Jūs esat pilnīģi informēti par preces piegādes laikiem, ka arī esat informēti preces piegādes laikā par pasutījuma izpildes statusu. Ar cieņu, Moblive.lv

K Kulikova Nataly 29.06.2016

У вас на сайте дан телефон, по которому никто не отвечает или оператор говорит, что абонент недоступен. Вы потребовали предоплату и пишете, что товар будет предоставлен в течение срока до 3х дней с момента получения предоплаты - с момента моего перевода прошло уже 9 дней, где письмо о том, что деньги получены?