McDonald's

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

Mcdonalds -

PREZIVAJU MOLODEZ!!! Kak horo6o mozna u4itsja i rabotatj, tak na pisano na plakate v Mc Donalde, da ja soglasen 4to tak mozna, no estj odno bol6oe no, daze 2:) rabotae6 ty tam kak kakojta papa Karla, primer, ty moe6 poly v zale, k tebe podbigaet (podletaet) menedzer i oret po4emu Mc Drive vesj v bumazkah i na4inaet na tebja topitj tipa ty voob6e ne hrena ne umee6 delatj i voob6e ty samyj hud6ij rabotnik, a e6o tebje platjat 30 santim v 4as i.t.d., za maj mesec v Mc Donalde uze u6li 4 otli4nyh rabotnikov! Vot tak tam vseh nakalyvajut s zorplatoj!!!

Mcdonalds -

aptīrīja kā mazos zaķīšus, nepārskaitīju kastes un cīnījos pēc iztrūkstošā, bet mani pirms pasūtīja tad iemaisījās dzīvesbiedrs un aiznesa pārdevējai aprīt mērci, jo tāpat nebija ar ko to ēst, lai tad arī tai zaglei tiek...pilnīgi izcūkāts vakars! Skaitiet visu pie kases un pārprasiet 100X, runājiet skaļi un vēl skaļāk un protams pārskaitiet vai pareizi sareķināts.

Mcdonalds -

ho4u skazatj 4to rabota v McDonalds ne javljajetsja takoj plohoj, jesli tam rabotajut kak 6kolniki, tak i studenti i pensioneri... kto horoso rabotajet, tot horoso i polu4ajet... eto vsjo zavisit ot tvojego li4nogo otno6anija k rabote!!! :)

Mcdonalds -

Iepērkot tur MR Drive Big MC komplektu viss likaas ok, kameer es vinju neapeedu un peec stundas saakaas taada vemshana, un dedzinaashana ka likaas, ka gals driiz klaat. No taas reizes vairaak uz MC Donaldu neskatos, kaut ieprieksh arii biju vinju patstaaviigais klients... uz bulkas bija veel uzliime, taisiits speciaali jums. Jaasaka pilniibaa PALDIES

Mcdonalds -

Zemākas cenas Jūsu liekajam svaram!