Mcdonalds - Darbs

Darba vieta pieņēm darbiniekus bet nelauj viņiem strādāt-cilvēkus neliek grafikā .Uz šo jautajumu viņi atbild šādi :"Mums ir pārāk daudz darbinieku lai ļautu viņiem strādāt".Ja viņiem ir tik daudz darbinieku tad kāda velna pēc viņi pieņiem darbiniekus.Darbinieki gaida lai uzzinātu kad viņiem jāstrādā uz ko viņi saņem atbildi "Tu šo nedēļ nestrādā".Pāiet nedēļa -tas pats .Briesmīga attieksme pret darbiniekiem;vadītāji negrib neko atzīt- tie ir pārāk iedomīgi .Par katru sīkumu sāk brēkt un saka "Vel viens brīdinājums un tu būsin atlaists no darba.P.S. Šai sudzībai ir tikai viens noluks - lai cilvēki neietu tur stradāt.Ticiet man, ir labākas vietas nekā tur, tur jums liks strādāt kā sunim un PALDIES par to nepateiks.

Komentāri (2)

Minesota 07.01.2015

Mcdonaldā neievēro sanitārās normas... virtuvē darbinieki strādā bez galvassegām.

ilmaars 08.01.2015

"briesmīga attieksme pret darbiniekiem" - tu briesmīgu attieksmi (jeb apstākļus, kāda atšķirība) redzējusi neesi. Nesen strādāju dārzeņu apstrādes uzņēmumā, kur telpās nav radiatoru un neviens neuzskata par vajadzīgu nodrošināt normālu siltumu. Tāds drebulis krata, ka puņķis garderobē tek un piesalst. Bet pašiem naudas skaitītājiem krāsns istabas vidū nolikta..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes