www.sudzibas.lv McDonald's Briesmiga apkalposana

Mcdonalds - Briesmiga apkalposana

Vakar aizgaju uz McDonalds tur pie Laimas pulkstena. Redziet, ta ir mana iemilotaka vieta n tur vakarinoju katru vakaru, be aizvakar biju arkartigi sarugtinats. Kasieri/oficianti pavisam nelaipni un neatsaucigi. Kad prasiju par dubulto chizburgeru(kuru, starpcitu, nekad nebiju ieprieksh pameginajis. Man dazhreiz no siera saap veders un metas caureja) un kasieris Karlis bija ljoti nelaipns. Vinsh paradija uz bildi un teica, ka tur ir divas galjas un vairak siera. No sakuma es smejos, jo domaju, ka reali smiekligs chalis, bet tad, kad pasutiju kolu, man atnesa sprite un, kad gribeju sudzeties, Karlis aizskreja prom peec maniem lielajiem fri kartupeliem. Otrreiz, kad vinsh atnaca, es skatijos vinjam sejaa un gaidiju, kad atzis savu kludu par kolu, bet tas nenotika. Kasieris Karlis parrekinajas un beigas, kad biju savu maltiti apedis, sapratu, ka esmu parmaksajis par 3 latiem. Devos atpakal sudzeties, bet Karlis teica, ka ta nav vinja problema un , ka ediens jau ir apest un nav pieradijumu. Esmu pavisam sashutis. Pec tam nopirku velvienu dubulo chizburgeri, jo tie ir tik garshigi. Apsedos pie netira galdinja uz kura vel bija palikushi fri kartupelju daljinjas no iepriekshejaa vakarinjotaja. Atveru suligo un smarzhigo chizburgeru, kuram tauki un karstais siers teceja pa malam un meerce lija paari apakshejai maizitei un nolaidaas uz papira, kas staveja un tumshi bruunaa ar okera krasu galda. Es iekodos svaigaja un karstaja burgeraa un velkot to prom no mutes, ieraudziju, ka kaut kas stiepjas liidzi. Nopratu, ka Karlis ir iesplavis mana burgera. Nesu to atpakal, bet Karlis vairs nebija redzams, tapec iedevu punkjaino burgeru Laurai, kura bija superjauka. Vinja man iedeva velvienu chizburgeru dubulto un mantinju. Pametu makdonaldu laimigs, bet sapinats.
Nekad tur vairs neatgriezisos.

donna b 19.01.2013

**ta ir mana iemilotaka vieta n tur vakarinoju katru vakaru** are u for real? Godīgi teikšu, pēc šī teikuma tālāk nelasīju...

Rigastarr 25.01.2013

kadu mantinju? ta noteikti bija veca mantinja!

M Murmulis5 29.04.2014

wtf did I just read?

donna b 29.04.2014

Esmu ļoti prieciga par si McDonald estuves kolektivu, ja tu turesi solijumu un tiesam tur nekad neatgriezisies.