www.sudzibas.lv McDonald's Slikta apkalpošana

Mcdonalds - Slikta apkalpošana

DRIVE IN kasiere nesaprot krieviski, vairak reizes pārjauta un negrib runāt krievu valodā! Pec diviem tadiem gadījumiem man vairāk negribas tur atgrizties, labāk paest Hesburgera tur apkalpo arī krieviski!

P pulkvedis 15.03.2013

Latvijas republikā, kur valsts valoda ir latviešu, nevienam nav pienākums kādu apkalpot svešvalodā. Pamēģini, kaut ko Francijā nopirkt nerunājot franciksi, kaut arī pie viņiem dzīvo miljoniem svešzemnieku, vismaz vajag censties kaut ko izboksterēt franciski no kabatas vārdnīcas - visu sapratīs.

Minesota 15.03.2013

Nepārdzīvo, ja tu tur vairs neiegriezīsies, ta Mcdonalds no ta nebankrotēs. Ir tūkstošiem citu klientu, kam patīk ēst viņu "veselīgo barību".

Y YoYo 15.03.2013

Diezgan savāda sūdzība, zinot, ko paredz valsts valodas likums!
Varbūt kādreiz pamēģini Krievijā šito pašu gājienu - pieprasi lai Rus ar tevi runā piemēram Ukraiņu vai Baltkrievu mēlē :DDD

A Anzhelika 15.03.2013

Оооо этот негатив лобатиков виден даже здесь в комментариях. Расслабьте свои булки, мы никуда не денимся. А вы как диназавры все вымрете. Моя мама переехала в Ниццу, там даже никто никогда не слышал про Латвию. Все задают вопрос - А где это? А дейстительно где это? В жопе.

L Liene Bredaka 15.03.2013

Nu tad velcies pie savas muteres uz Nicu! Ko tad dzīvo "dirsā"? Ja nebrauc prom, tad patik!

A Anzhelika 15.03.2013

Liene Bredaka, таки а кто сказал, что я не уеду? Я что дура чтобы здесь оставаться? Нет, спасибо.
Maddalena, чтоб ты знала, русские которые живут в Ницце туалеты не моют...) Дура)

B Balta_Puma 15.03.2013

Anzhelika ko jūs tur nokvekstējāt? Jūs krieviski runājošos NEVIENĀ pasaules valstī necieš! Jūs drīkstat doties prom! Mēs neiebilstam! Dzelzs priekšskars arī nevienu vairs netur!

Un raksta autoram: nevienam šajā valstī NAV jārunā svešvalodā ar vietējiem iedzīvotājiem!

A Anzhelika 15.03.2013

Balta_Puma тяфкаешь ты, шваль подзаборная. К тебе вообще никто не обращался, сиди и помалкивай. Все ОБЯЗАНЫ говорить по-русски. А тех кто отказывается нужно поголовно увольнять!

Anzhelika Valsts valodā!!!

A Anzhelika 15.03.2013

Balta_Puma Русский язык - могучий язык! И тем, что латыши им не владеют или не хотят владеть говорит только о вашей несостоятельности. Естественно не все латыши такие придурки как вы.

Anzhelika: Valsts valodā!

A Anzhelika 15.03.2013

Да я вижу твой и латышский словарный запас очень скуден)

donna b 15.03.2013

Vareja ari uz papira uzrakstit McBurgerx2, McFishx3 un paradit kasierei. Bet tiesam, McDonaldam no ta, ka vairs neatgriezisies, sliktak nebus. I-netaa visi raksta, kads McD ir suds, bet tur vienmer ir pilns, un pieiek apmekletaju, kas patere sos "veseligus un dabiskus" edienus.

Dannii Disaster 15.03.2013

Bet man tieshi Hesburgeraa bija taada pati situaacija. Draugs slikti runaa Latviski, un man bija jaapasuuta vinja vietaa, jo puisis pie kases galiigi Krieviski nesaprata. Vinjsh bija pavisam jauns - droshi vien atbraucis no laukiem, un, liidz ar to, ir jaasaprot, ka vinjam nebija iespeejas iemaaciities Krievu valodu.

Man, piemeeram, vienalga. Es saprotu vairaakas valodas un man nav nekaadu domstarpiibu ne ar Krieviski-runaajoshiem Latvieshiem, ne ar tiirasinju Latvieshiem. Domstarpiibas man rodas tikai ar aprobezhotiem neonaacistiem (taadi ir jebkuraa tautiibaa). Cik tad var njemties ar taam valodaam un to SLIMO "patriotismu"?

Peec manaam domaam, Latvijaa viesiem buutu jaasaprot abas valodas, tad arii nekaadu probleemu nevienam nebuutu. Es, piemeeram, runaaju tikai Latviski, bet ja cilveeks man atbild Krieviski (un saprot visu, ko es saku), man taads kontakteeshanaas veids ir pilniigi pienjemams.

Es nesaprotu tos aptaureetos debiilus, kuri ieniisti/noniecina/apsaukaa cilveeku vinja tautiibas/valodas deelj -- tie ir cilveeki ar nopietnaam gariigaas attiistiibas trauceejumiem. Pats beediigaakais, ka Latvijaa taadu ir diezgan daudz...

A Anzhelika 15.03.2013

smikna, ну я понимаю, что ты завидуешь богатым людям. Но не надо это так афишировать, это просто не прилично. Не переживай, может быть и на твоей улице будет праздник... может быть... хотя кого я обманываю? Конечно не будет. Завидуй)

I Inga Plume 16.03.2013

lai nu ka jus te netaisiitu karu starp latviesiem un krieviem, bet sava netaisniiba ir...turistiem piemeram ko darit???ny atbrauc uz latviju turists, nezin anglu valodu, zina krievu(ko taja pat francija, un citas es valstis plasi izmanto), , , .nav brinums ka pec tam uz lv neviens negrib braukt, un latviju uzskata par aprobezotu viduslaiku miestu

A Anzhelika 16.03.2013

smiknka, твоя фотка???)))))))))))

Ginger 16.03.2013

Piekrītu Inga Plume. Nevajag Latviju salīdzināt ar citām ES valstīm, Latvijai nav sasniegts tas politiskais, ekonomiskais un nacionālais statuss, lai varētu tā dirsties, kā jūs šeit. Latvija ir divu miljonu miests, kuram ambīcijas ir uz miljardu. Un latviešu tizlā jaunatne, saskatījusies televizoru, tikai prot vaukšķēt par savām tiesībām un valodu...

N nikna02 16.03.2013

Mēs dzīvojam Latvijā, šeit uzskatu, ka jārunā mūsu latviešu valodā. Pati arī nesaprotu krievu valodu, bet cenšos vismaz atbildēt latviski. Ja nesaprot latviešu valodu, tā nav mana problēma. Lai brauc uz savu Krieviju!
Tad man tāds jautājums kādēļ krievu tautības cilvēki neprot latviešu valodu?

A Anzhelika 16.03.2013

Если все русские уедут в свою Кревию, вы загнетесь через несколько недель. А потом сюда понаедут одни арабы и живите мирно!) Но одних латышей здесь не будет НИКОГДА! Не хотите русских - ноу праблем, отсюда уже все валят и почему то не только русские.