Latvijas Pasts

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Latvijas Pasts - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Pasts - Slikts serviss.

Slikts serviss. Labdien! Vairākas sīkpakas no aliexpress ir iesprūdušas centrālajā pastā. Pēc izsekošanas numuriem pakas atrodas latvijas pastā vairāk kā mēnesi. Būtu labi, ja atvērtu tos maisus, kas agrāk ienākuši, tad tos, kas vēlāk. Iespējams, ka manas sīkpakas tad arī pienāktu.

Latvijas Pasts - Darbiniece paceltā balsī mani apkalpoja

Darbiniece paceltā balsī mani apkalpoja Kā jau vienmēr nestrādāja visas kases, pasts bija pārpildīts ar cilvēkiem. Sagaidīt savu kārtas numuru, iedevu darbiniecei savu sūtījuma numuru, kuru vēlējos saņemt. Viņa aizgāja, atgriežoties atpakaļ, skaļā balsī paziņo, ka nevar atrast un tad sāk teikt, ka es jau esmu izņēmusi sūtījumu divas nedēļas atpakaļ, kaut arī paziņojumu saņēmu tikai nedēļu atpakaļ. Protams, ka sūtījumu nesaņēmu un aizgāju prom. Tagad vēl saņemu atkārtotu uzaicinājumu ierasties pastā pēc sūtījuma - tātad tas vēl tur ir! Darbiniece paceltā balsī mani apkalpoja un sūtījumu tā arī nesaņēmu.

Latvijas Pasts - Trūkst vārdu par tādu idiotisku kantori

Trūkst vārdu par tādu idiotisku kantori Latvijas pasts nemāk atbildet par savam kļūdam zvanījām pa telefonu un vispār nemāk atbildet kuri ir tie cilvēki ar kuriem būtu jārunā, lai risinātu jautājumu, vel paņirgājas saka uzraksti uz lapiņas savu sūdzību un iedot darbiniekam, ja, lai tas viņu saņurca un izmet miskaste...vnk trūkst vārdu par tādu idiotisku kantori, nav brīnums ka pastu daudzi cilvēki vairs neizmantos, jo tur strāda vienīgi c***, kas nepilda savus darba pienākumus, tev par ko algu maksa, tapat pārdevies vid. Vieglāk aizbraukt no šis valsts.

Latvijas pasta muita - Ļoti lēns pakalpojums

Ļoti lēns pakalpojums Pasūtīju no Ķīnas internet veikala paciņu ar Ziemassvētku dekoriem. 18. Novembrī sūtījums ienāca lat vijā, šodien ir 10 decembris un vēl aizvien paka atrodas Latvijas pasta muitā. Sazvanīju muitu, pārliecinājāmies, ka sūtījums vēl atrodas muitā un, pēc muitas darbinieka teiktā, var tur atrasties līdz 20. Decembrim. 22 dienas mans sūtījums ir iestrēdzis muitā! 22 dienas?!

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Jau otro dienu atnāku pēc vienkārša sūtījuma izņemšanas, vakardien nosēdēju 30 min, un neviens nevirzās uz priekšu... Viena strādā, pārējās divas sēž... Es speciāli atvēlējusi laiku pirms darba lai atnākt uz saņemt, jeb man ļoti daudz darba un maz iespējas atnākt. Vai nu tā iespēja ir kopā ar suni, bet likums aizliedz nākt ar suņiem. Un tas māmiņas ar lielim bērniem jau, nāk, ņem to numuriņu priekš vecākiem un tiek ātrāk pa visiem. Man pašai nav laika ka vecmāmiņām sēdēt te stundam ilgi! Lūdzu...

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss 22.11.2019 saņemtajā sms bija norādīts kā uz lv-1069 man atnāca pasūtījums. Bet es dzīvoju lv-1009, ne viss Imantā, kur ir lv-1069. Es atnācu lv-1069 un man pateica, ka pasūtījums jau pasūtīts uz lv-1009. Un kas tas ir? Man jātērē savu laiku un naudas kadas slikta darbinieka dēļ? Kurš man to atdos atpakaļ? Super servis, Latvijas pasts. Nav ko teikt.

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju paciņu, apmaksāju piegādi uz mājām, vairāk kā nedēļu nekādas ziņas, aplikācijā izsekojot paciņu, noskaidroju, ka paciņa jau nedēļu atrodas manai adresei tuvākajā pasta nodaļā, nevis piegādāta uz adresi, par ko samaksāju, un nebija atnācis neviens paziņojums par to, ka paciņa piegādāta uz tuvāko pasta nodaļu, vai, ka vispār jau ir klāt.

Latvijas Pasts - Подделка подписи. Снятие наличных денег с pns счета!

Подделка подписи. Снятие наличных денег с pns счета! Statuss Aktīvs Uzņēmējdarbības forma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, Maza sabiedrība Reģistrēts nosaukums SIA "Almont" Reģistrācijas numurs, datums 50103485331, 28.11.2011 PVN numurs LV50103485331 (ar 15.12.2011) Eiropas PVN reģistrs Reģistrs, datums Komercreģistrs Juridiskā adrese Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Rītupes iela 10, LV-2111 Pārbaudīt adreses īpašniekus Pamatkapitāls 2,840 EUR, reģistrēts 21.07.2014 (reģistrēta apmaksa 21.07.2014: 2,840 EUR)

Latvijas Pasts - Sūtījumu mistiska zušana

Sūtījumu mistiska zušana Vienkārši nepārspējami, kad beidzot tiks sakārtots Latvijas pasts. Kārtējo reizi sūtījums mistiski pazūd.. Vai pastā paziņo, ka tāda nav. Bieži saņemu sūtījumus no Ķīnas! Agrāk problēmu nebija tik daudz tagad ar to sms sūtīšanu vien, pastā saka - sūtījām. Bet līdz manīm sms neatnāk. Sūtījumu izsekoju jebkurā China post piedāvātajos izsekošanas portālos - sūtījums piegādāts pasta ofisā, gaidiet piegādi! Tad jautājums kāpēc vairākos izsekojumos uzrādās viens un tas pats - piegādāts pastam, bet šajā kantorī plikšķina acis un neko nezinām, acīmredzot vajadzētu varbūt kādu darbinieku pārbaudi?

Latvijas Pasts - Nepilda darba pienākumus

Nepilda darba pienākumus Nesmu aprieminats pa saldus pastnieci kas piegādā avīzes jo es gaidīju ka būs trešdienās Kurzemes vārds bet nav citiem ieliek avīzes man neieliek trešdienas ja pastniece negrib godīgi pildīt darba pienākumus tad lai iet prom lai nāk cits vieta kas var godīgi izpildīt darba pienākumus un laicīgi ielikt Kurzemes vārdu paskaste tad ja citiem.liek avīzes tas ir saldu šāda paviršība

Latvijas Pasts - Slikta apkalpošana.

Slikta apkalpošana. Kautkas nesaprotams, cilvēkam jābūt ieskaitītai naudai pasta kontā, par ko apliecina valsts iestāde, ka šajā mēnesī ir divi pārskaitījumi bijuši, bet pasts apgalvo ka nekā tur nav un sms arī nav saņemts. Bet lai paskatītu konta atlikumu un kas tur notiek ir maksa3€, ko lai dara invalīds, kam pabalsts kura apm. Ir68€, un nauda no konta ir pazudusi, par ko lai maksā? . Kautkāds absurds.

Latvijas Pasts - Krāpšana un/vai nolaidība

Krāpšana un/vai nolaidība Pienāca aicinājums uz pasta nodaļu saņemt sūtījumu, bet tas izrādījās pazaudēts. Savāca aicinājumu, solot ka nākamajā dienā piezvanīs. Pasta nodaļā telefona nav. Zvanīju vairākkārt uz klientu apkalpošanas centru. Pagāja nedēļa, sūtījums izrādījās pazaudēts. Diviem nākamajiem sūtījumiem nepienāca aicinājums. Lai gan tiem jau vajadzēja būt pienākušiem. KAS TAS IR?! ATBILDĪBA?!

Latvijas Pasts - плохой сервис воровство

плохой сервис воровство Периодически в Италии приобретают вещи обувь и продукты так как там цены ниже и качество намного выше чем в Латвии. Заказываю товар на посредника для консолидации чтобы пересылать было дешевле . Посредник в один день выслал 4 коробки из Италии и выдал треки . Все 4 трека стали отслеживается на сайте почты . И тут начались ( чудеса) . Все посылки вылетели из Италии и всё всё встало без движений . В Латвию не прилетели хотя рродственникииз Эстонии заказывают тоже товары из Италии и им всё...

Latvijas Pasts - Nav saņemts sutijums

Nav saņemts sutijums Neesmu joprojām saņēmis savu sūtījumu no AlieExpress, lai gan izsekojot uzrādās, ka tam ir jābut piegādātām. Sazinoties ar Latvijas pasts, neko man nevar pateikt, tikai to, ka pie viņiem šo pasutijumu nevar atrast un ka man ir jāzvana uz centrālo biroju un jāmeklē mans sūtījums turp. Principā sanāk tērēt visu savu dienu citu nolaidības dēļ lai atrastu vienu mazu bet svarīgu sutijumu.

Latvijas Pasts - Nesaņemu sūtījumu

Nesaņemu sūtījumu Man domātā paciņa Rīga ir pienākusi jau 14. Augustā-izsekošanas numurs sy13070246932, šodien jau 7. Oktobris, bet sūtījumu tā arī neesmu saņēmis. Rakstīju Latvijas pastam, bet nu atbildē bija tik atrunas. Bija arī vēl viena sīkpaka, kas arī Rīgā bija pienākusi 14. Augustā, to arī tā neesmu saņēmis. Pielikumā sūtu foto, kur redzams, ka paka pienākusi 14. Augustā, diemžēl par otro sīkpaku nav saglabājies izsekošanas numurs.

Latvijas Pasts - slikts serviss

slikts serviss 28.09.19 devos uz pastu lai saņemtu sūtījumus par kuriem bija saņemta sms ka tie ir atsūtīti un atrodas pasta nodaļā.Par pasta nodaļas darba laiku pārliecinājos Google.com sniegtajā informācijas lapā,ka pasts sestdienās strādā no 10:00 - 15:00,nostāvējis pie Rīgas 4.pasta nodaļas līdz pat 10:35 un darbā tā arī neviens neieradās.Vēlāk,kad uzrakstīju par šo incidentu Latvijas Pasta Facebook lapā man tika atbildēts ka esot bijis jāskatās pasta mājas lapā.Interesanti vai tad google.com Latvijā...

Latvijas Pasts - Nepieļaujami slikts serviss

Nepieļaujami slikts serviss Sveicināti, nu jau kārtējā reize, kad manis pasūtītais sūtījums, ko piegādā 63.pasta nodaļa ir iemests citas adreses paskatē. Šoreiz mana pacietības ir beigusies, jo četrus sūtījums uzreiz bija iemetuši citas mājas paskastē, kurus man šodien atdeva godīgs cilvēks - paldies Kristapam. Jau neskaitāmas reizes, godīgi cilvēki, tērē savu laiku un līdzekļus, lai sameklētu rokās īsto saņēmēju, dotajā situācijā mani, kas pa lielam viņiem nebūtu jādara, jo šim darbam ir attiecīgs darbinieks - pastniek...

Latvijas Pasts - Sūtijums

Sūtijums Biju pasūtijis preci internetā.Tā ka dzīvoju Engures novadā.tad prece kuru pasUtiju nonāca nevis Engures pasta nodaļā.bet gan Tukuma pakomātā.kaut gan adresāts uz pakas ir Engures pagasts.Lūdzu paskaidrojiet ...kāpēc man jābrauc 70 kilometri pēc sīkpakas.Un vēl kāds sakars Bērzciemam ir ar Tukumu ja dzīvoju.Engures novadā. Paldies Ar cieņu Olivers Romanovskis

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Piņku pastu nodaļā ir ļoti zema līmeņa apkalpošana. Vienmēr ieejot šai pasta nodaļā ir tik nepatīkami, apkalpojošais personāls ir neapmierināts, attieksme tāda tāda, ka viņas tiek traucētas. Īpaši ar attieksmi izceļas gaišmataina sieviete. Nerunāsim par to, ka viņa uzrunā klientus uz tu. Regulāri jāizsūta lielāks apjoms preces ar latvijas pasta starpniecību. Ja man ir konkrēts sūtījumu skaits un informācija cik katrs pasūtījums izmaksā. Man nav jāklausās pukstēšana: man nav markas tādu marku...

Latvijas Pasts - Slikts Servis

Slikts Servis Rīgas 5. Pasta nodaļā ir ļoti zema līmeņa apkalpošana, aizejot uz pastu nekādas cieņas pret klientiem, par pasūtījumiem pastā nenāk izziņas, jautāju kāpēc, un viņas nevar paskaidrot, pirms divām dienām pasta mājas lapā ievadīju savu pasūtījuma nummuru un rādija, ka pasūtījums ir Rīgas 5. Pasta nodaļā, šodien gribēju iet pakaļ, un iegāju vēlreiz pasta mājas lapā, un mans pasūtījums tur vairs nav! Kā to var izskaidrot? Nu to, ka vairs neko uz šo pasta nodaļu nepasūtīšu tas jau ir skaidrs, bet man uz šo nodaļu ir jāatnāk vel daudz pasūtījumiem, un es vēlos viņus saņemt!