Latvijas Pasts - Slikts serviss

Saņēmu aicinājumu izņemt pasūtījumu pirms mēneša. Zināju, ka nevarēšu izņemt tuvākajā laikā šo pasūtīju, tāpēc pārbaudīju Lp mājaslapā, cik ilgi mans sūtījums var uzglabāties pasta nodaļā (marta sākumā vēl bija norādīts, ka 60 dienas!) . Šodien aizgāju izņemt pasūtījumu, bet man norādīja, ka termiņš ir pārsniegts un tas tika nosūtīts atpakaļ vakar (sanāk 30 dienas) . Kad norādīju darbiniecei par to, ka Lp mājaslapā ir norādīta cita informācija, man atbildēja: "nu, jūs domājāt, bet ir 30 dienas! " kāpēc klientiem nav pieejama precīza informācija? Šobrīd tas jau ir izmainīts, bet par izmaiņām arī neviens netika brīdināts! Es taču nepārbaudīšu katru dienu Latvijas pasta mājaslapu, lai redzētu izmaiņas. Rupji un negodīgi!

24.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (5)

н НеКариньш 24.03.2021

"Ierakstīti un apdrošināti pasta sūtījumi

Ierakstītu vai apdrošinātu sūtījumu Jūs varat saņemt tieši rokās adresē, kas norādīta uz sūtījuma, pasta nodaļā vai pie pastnieka. Ja sūtījuma piegādes laikā adresāts nav sastopams norādītajā adresē, mēs atstājam aicinājumu ierasties pēc sūtījuma pasta nodaļā. Ja adresāts neierodas pēc sūtījuma, pēc 5 dienām viņš saņem atkārtotu aicinājumu. Ja adresāts 30 dienu laikā pēc pirmā aicinājuma saņemšanas neierodas pēc sūtījuma, sūtījums tiek atgriezts sūtītāja norādītajā adresē." https://pasts.lv/lv/privatpersonam/sanemsana/ierakstiti-un-apdrosinati-pasta-sutijumi/

Kur tad 60?

L lenteri97 24.03.2021

Jūs neizlasījāt līdz galam! Tagad ir izmainīts, bet sakarā ar Covid-19 marta sākumā bija norādīts, ka laiks ir pagarināts uz 60 dienām. Lūdzu, izlasiet līdz galam un tad komentējiet. Paldies!

н НеКариньш 24.03.2021

"ŠOBRĪD TAS JAU IR IZMAINĪTS, BET PAR IZMAIŅĀM ARĪ NEVIENS NETIKA BRĪDINĀTS!" - - - NEMELO! TADA KARTĪBA BIJA JAU PIRMS ... GADIEM!

L lenteri97 24.03.2021

Jums tiešām nav ko darīt? Kāpēc nekomentējiet citu ierakstus ar tādu pašu attieksmi? Es norādīju informāciju un paskaidroju problēmu, lai klienti pārbaudītu info.

н НеКариньш 24.03.2021

Ko tu melo? Tada kartība ir jau kopš ta laikā kad Latviju pieņemā Staptautiskā pasta savienībā (Международный почтовый союз)!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes