Latvijas Pasts - Slikts serviss

Biju atnākusi uz pastu pēc paciņas. Paprasīju paskaidrot kāpēc tādas Rindas. Paprasīju izsaukt galveno un paskaidrot kas par lietu vispār notiek. Tajā laikā, galvenā vadītāja uz mani nobļāvās un gandrīz izdzena no pasta ar vārdiem: "ejiet jau prom no šejienes" nenormālā balsī.

12.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

Oļegs Zatlers 12.02.2021

Tu prasīji paskaidrot kāpēc ir tādas rindas? TU un Latvijas pstam prasīji kaut ko tādu? Tu ko?

н НеКариньш 12.02.2021

Drošiien viņa nezin ka vainigs Kariņš un BillGeitsviruss...

Joe Rogans👽 12.02.2021

🤡 brokastīs klaunu apēdi?

E Elisa Elisija 13.02.2021

Tu ko, vakar piedzimusi esi vai zem akmens dzīvo, ka nezini, kas tagad notiek valstī?

н НеКариньш 13.02.2021

Viņa zin ka valdību parņema NATO un amerikaņu militāru emmisāri...

н НеКариньш 13.02.2021

Я вот смотрю на то, что твориться в мире и прихожу к выводу что есть только одна нация, которая гребёт под себя. И это не ... американцы. Хотя и у американцев, и у латышей, и у французов большой % их крови. Вы догадываетесь что это за нация? Намекну: у них очень мало простых работников, всё больше банкиров и музыкантов...

Pacco_al 14.02.2021

Tu vēl sētniecei paprasi, kāpēc trotuāri ar caurumiem. Ļauj es tev paskaidrošu. Šinī laikā ( un ne tikai bet arvien vairāk pēdējā laikā) cilvēki pasūta preces no Ķīnas. Paciņu skaits ir pieaudzis neskaitāmas reizes. Protams, ka pastam nav kapacitātes, lai tikai to vien darītu, kā visi pastā esoši lodziņi izsniegtu sūtījumus, jo arī klientiem ir citas vajadzības, nosūtīt sūtījumus, apmaksāt rēķinus, izņemt pensiju no PNS konta. Visa pasaule negriežas, Kristīne, ap jūsu vajadzībām. Jau tā daudzās pasta nodaļās ir izdalīts speciāls darbinieks kurš tikai to vien dara, kā izsniedz sūtījumus. Nevar pasūtīt no Ķīnas ar bezmaksas piegādi un pēc tam sagaidīt, ka pie pasta būs sarkanais celiņš un spēlēs pūtēju orķestris. Ja vēlaties "pa lepno" ar piegādi līdz durvīm, izmantojies DHL, UPS, vai vēl kādu citu, piedāvāto kurjerpasta pakopojumus. Ja vēlaties visu iegūt ne par ko nemaksājot, nu tad ir jāsamierinās ar to situāciju kāda ir. Interesanti, ko pasta priekšniece jums varētu tādu, kas jūsu apmierinātu atbildēt?

S Stenlijs 08.04.2021

Kristīnes īstais vārds ir Kārena. Kārena tas ir starptautisks apzīmējums šādiem klientiem, kas ir tik īpaši, ka prasa īpašo apkalpošanu un prasa runāt ar pašu galveno(ja izdotos tad pat ar Romas pāvestu).

Ja ir vēlme paskatīties kā tas dzīvē izskatās tad atliek pameklē google "karens in store"

S SirJ 08.04.2021

Neka jauna! Tieši tāda paša attieksme 21. pasta nodaļā!
Un nevienam nav nekādas darīšanas, jo tā ir valsts iestāde!
Bet valstij nospļauties uz cilvēkiem! Un vienalga par reputāciju, jo monopolists.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes