Lat Eko Food

Lat Eko Food SIA
Adrese: Muižas iela 18A,
Ādaži
Ādažu nov.
Latvia - LV-2164
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20237780
Informācija: Faktiskā adrese
Jelgava, Olaines iela 1A,
LV-2164, Latvija
Kategorija: Tirdzniecība  •  Bērnu preču veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

75%
Sūdzības
3
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Lat Eko Food - Sūdzības un atsauksmes

Lat Eko Food - Pircēju maldināšana Partija A947

Pircēju maldināšana Partija A947 Lat Eko Food paldies, ka sniedzāt maldinošu informāciju jūsu klientiem par izņemtajām partijām, kurās tika konstatēta bistamo toxisko vielu klātbūtne - mikotoksīns un patulīns. Izlasot rakstu medijos steidzos uz ledusskapi jo zīdainim brokastīs devu jūsu biezeni un par nepatīkamu pārsteigumu, mums ledusskapī bija tieši šī jūsu izņemtā no aprites partija a947. Paldies, ļoti vīlāmies jūsos! Noteikti vairs neiegādāsimies jūsu produkciju un arī draugiem neieteiksim! Kas zin kad un ar ko atkal maldināsiet pircējus!

AtrisinātaLat Eko Food - Bojāta prece

Bojāta prece Šodien attaisot bērnu biezenīti Rūdolfs, mūs sagaidīja nejauks pārsteigums! Labi ka pirms dodu bērnam lai vienmērīgi uzsildīts būtu samaksu iekšā pa namu prusaciņu/mūsu īsti nevar saprast, bet bers paliek bez pusdienas kamēr skrienam pakaļ uz veikalu jaunam! Tiešām bērnu pārtikā kkam tādām jābūt?

Atrisināta"Rūdolfs" gardais mammas biezenis - Burkāni cieti- neizvārīti, tikai sablenderēti kopà ar citu bērnam paredzētu dārzeni

Burkāni cieti- neizvārīti, tikai sablenderēti kopà ar citu bērnam paredzētu dārzeni Sveiki! Iegādājos "Rūdolfs" biezenīšus saviem mazuļiem kartupelis un burkāns, ķirbis un burkāns, vairākas burciņas, kas paredzēti no 6 mēnešu vecuma. Sākumā atvēru ķirbi ar burkānu, ķirbis ļoti labi sagatabots, bet burkāns ciets, likās, ka pat nav vārīts, tikai sablenderēts...domāju, ka tà tikai sagadīšanās, atvēru nākamo- kartupeli ar burkānu, - atkal tas pats.Tā visas burciņas(8gb) nācās pagatavot pašu biezzupā, jo bērniem cietus dārzeņus nedrīkst vēl iekļaut viņu ēdienkartē. Līdz šim...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes