www.sudzibas.lv Lat Eko Food Pircēju maldināšana Partija A947

Lat Eko Food - Pircēju maldināšana Partija A947

Lat Eko Food paldies, ka sniedzāt maldinošu informāciju jūsu klientiem par izņemtajām partijām, kurās tika konstatēta bistamo toxisko vielu klātbūtne - mikotoksīns un patulīns. Izlasot rakstu medijos steidzos uz ledusskapi jo zīdainim brokastīs devu jūsu biezeni un par nepatīkamu pārsteigumu, mums ledusskapī bija tieši šī jūsu izņemtā no aprites partija a947. Paldies, ļoti vīlāmies jūsos! Noteikti vairs neiegādāsimies jūsu produkciju un arī draugiem neieteiksim! Kas zin kad un ar ko atkal maldināsiet pircējus!

06.06.2019

Atbilde no Lat Eko Food Support Pārstāvja atbilde 06.06.2019

Vēlamies skaidrot, ka visi SIA “Lat Eko Food” produkti, kas šobrīd nopērkami Latvijas tirdzniecības vietās, ir droši.
Patulīns ir dabīga viela, kas mēdz veidoties augļos, piemēram, tiem nokrītot no koka un sasitoties. Vēlamies uzsvērt, ka produktos konstatētā patulīna līmenis nevar radīt nopietnu veselības apdraudējumu.
Tirdzniecībā bija nonākusi neliela atsevišķu partiju produkcija, kas sniegtajā informācijā tika uzskaitīta: Bioloģisks ābolu un plūmju biezenis, EAN kods 475101794010, partija B948,derīguma termiņš 30.04.2021; Bioloģiska ābolu, bumbieru biezsula, EAN kods 4751017941607, partija A959, derīguma termiņš 11.03.2021; Bioloģisks ābolu un melleņu biezenis, EAN kods 4751017940020, partija A947, derīguma termiņš 04.03.2021.
Aicinām Jūs sazināties ar mums, lai vienotos par preces atgriešanu. Kontaktinformācija: t.20237780, [email protected].
Mēs atvainojamies pircējiem par radītajām neērtībām.

Ventilators 07.06.2019

Pārtika sen vairs nav tāda, kādu lietojām pirms 20 gadiem. Kā arī tikai tagad apzināmies, no kā tiek gatavots produkts. Jums no acīm plēve pēkšņi nokritusi vai kā?

Neviens speciāli jūs un jūsu sugu pārstāvjus neindēs ar pārtiku. Protams gadās it kā trakulīgi izejmateriāli produktos, bet tās ir koncentrācijās, kuras neietekmēs jūsu veselību. Neticu, ka cocacolu, neesat dzērusi pēdējā mēnesī un uzskatāt, ka tas ir dabīgs (it sevišķi jaunais modelis ar Lemon) un aug blakus burkāniem.