AtrisinātaLat Eko Food - Bojāta prece

Šodien attaisot bērnu biezenīti Rūdolfs, mūs sagaidīja nejauks pārsteigums! Labi ka pirms dodu bērnam lai vienmērīgi uzsildīts būtu samaksu iekšā pa namu prusaciņu/mūsu īsti nevar saprast, bet bers paliek bez pusdienas kamēr skrienam pakaļ uz veikalu jaunam! Tiešām bērnu pārtikā kkam tādām jābūt?

20.05.2019

Papildināts Zane Zemīte 21.05.2019

Atvainojos par nekorektumu. Tel. Izlabojis! Bija domāts prusaciņš/mušiņa, bet precīzāk būtu mušiņa/kukainītis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Zane Zemīte 23.05.2019

Viņi sazinājās ar mani un atvainojas par situāciju! Piedāvājās atlīdzināt un iesūtīt paciņu.

Za

Tu Turkey901 20.05.2019

Visādi dzīvē un ražošanas procesā gadās, bet tāpēc nav uzreiz jāsūdzā, bet gan jāsazinās ar pārdevēju vai ražotāju, kas 100% situāciju noregulētu, kompensētu produkta vērtību vai apmainītu.
Jums uzmanības trūkums?!

Za Zane Zemīte 21.05.2019

Kāds sakars uzmanībai, ar šoku kad taisos bērnu barot un te pēkšņi man draudziņš peld ēdienā!?

Falconxd 21.05.2019

Gatavo pati, kur problēma?

Tu Turkey901 21.05.2019

No šoka uzreiz jāsāk bildēt, jāsēžas pie datora, jāver vaļā sūdzības.lv un jāsāk drukāt sūzības? Tas Jūs nomierina?!

Za Zane Zemīte 21.05.2019

Jā, nofotografēju uzreiz! Nē, uzreiz nerakstīju jo nācās skriet uz veikalu un tad atpakaļ mājās barot bērnu un tikai tad kad bērniņš paēdis rakstīju! Bet Jūs jau laikam labāk zināt! Laikam bijāt blakus šajā situācijā!

Tu Turkey901 21.05.2019

Kāda ir izplatītāja un kāda ražotāja atbilde?!

Cr critical thinker 21.05.2019

es saprotu, ka jūs labāk saskatījāt, bet es prusaku tur neredzu

Za Zane Zemīte 21.05.2019

Atvainojat tel izlabojis. Un nepamanīju! Prusaciņš/mušiņa, bet korektāk būtu laikam mušiņa/kukainītis

Tu Turkey901 21.05.2019

Izņemiet ārā un ēdiet droši, Latvijā kukaiņi un mušas nav dzīvībai bīstamas!

Me Mego izmeklētājs 21.05.2019

Domāju jāsaskaita cik kāju ir šim objektam lai zinātu pie kuras klases jāpieskaita mušiņas ,zirmekļa,vai ābolu sēklas ja nav kāju:))

In inta007 21.05.2019

sūdzība ir korekta.pret bernu partiku ir ipaši jaizturas.

Tu Turkey901 21.05.2019

Šis Eko produkts ražots Latvijā no vietējām eko mušām un kukaiņiem, kas pievienotas kā papildus proteīna avots!

Me Mego izmeklētājs 21.05.2019

Ja gribas īpašu tad uzvara pati no aboliem bumbieriem burkaniem .nu bet grūti laikam nevar iemest mikrenē un sildit .personigi es pats vāriju un nekas dzīvs p.s. uz darbu arī gāju tā kā laika pietika gan darbam gan ēst bernam arī uztaisīt..jā nebija glaudambakstām telefona.