www.sudzibas.lv Lat Eko Food Zīdaiņa pārtikā ciets zirņa stiebrs

Lat Eko Food - Zīdaiņa pārtikā ciets zirņa stiebrs

Šodien barojot savu 8 mēnešus veco dēliņu gadījās nepatīkams starpgadījums. Mazais aizrijās ar zirņa stiebru (pieņemu, ka tas no zirņa-redzams foto) . Liels, ciets, ass, pilnīgi noteikti nav sakožams ne ar diviem zobiņiem, ne ar pilnu muti. Tikai tagad mācāmies ēst gabaliņus un notiek šādi... Pamatīgi nobijos, bet paldies dievam dabūjām ārā operatīvi. Mammas, esat uzmanīgas un pievēršam vairāk uzmanību burciņas sastāvam.

08.03.2022

K

R Rūdolfs 09.03.2022

Labdien, Kristīne!
Vēlamies pateikties par to, ka izvēlaties mūsu zīmola ražotos produktus un mums ir patiesi žēl, ka šoreiz Jums ir nācies saskārties ar šādu situāciju.
Ar šāda veida atradumu, domājams no zirņiem, mēs saskaramies pirmo reizi. Vēlamies risināt šo situāciju, kā arī pieņemt visus nepieciešamos mērus, lai šāda situācija vairs neatkārtotos, tāpēc mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs varētu precizēt konkrētā produkta derīguma termiņu vai partijas numuru, kas uzdrukāts uz burciņas vāciņa. Tas ļautu mums atrast šī produkta ražošanā izmantoto zirņu un citu izejvielu partijas un attiecīgi tās izmeklēt. Lūdzu sazinieties ar mums personīgi rakstot uz e-pasta adresi: [slēpt]@latekofood.lv. Cieņā, Rūdolfs komanda.

G Gulbenietis 09.03.2022

Saviem sīčiem veikala biezeņus neesmu devis. Pašam blenderējot sautējumu, izmaksas ir smieklīgas, sastāvs veselīgs un tādi atradumi nesekos.