www.sudzibas.lv Lat Eko Food Burkāni cieti- neizvārīti, tikai sablenderēti kopà ar citu bērnam paredzētu dārzeni

Atrisināta"Rūdolfs" gardais mammas biezenis - Burkāni cieti- neizvārīti, tikai sablenderēti kopà ar citu bērnam paredzētu dārzeni

Sveiki! Iegādājos "Rūdolfs" biezenīšus saviem mazuļiem kartupelis un burkāns, ķirbis un burkāns, vairākas burciņas, kas paredzēti no 6 mēnešu vecuma. Sākumā atvēru ķirbi ar burkānu, ķirbis ļoti labi sagatabots, bet burkāns ciets, likās, ka pat nav vārīts, tikai sablenderēts...domāju, ka tà tikai sagadīšanās, atvēru nākamo- kartupeli ar burkānu, - atkal tas pats.Tā visas burciņas(8gb) nācās pagatavot pašu biezzupā, jo bērniem cietus dārzeņus nedrīkst vēl iekļaut viņu ēdienkartē.
Līdz šim biezeņus man sagādāja ģimenes draugs, kurš regulāri brauc uz Vāciju. Domāju, ar ko gan mūsu pašu ražojums varētu būt sliktāks, vēl pietam bio!
Esmu iegādājusies arī citu firmu biezenīšus, tepat Latvijas veikalos, - biju apmierināta. Taču par šo Rudolfa biezenīšu sēriju esmu ļoti vīlusies... Diemžēl... Ticiet man, - mammas vienmēr grib bērniem to labāko- dabīgāko,tāpēc tikai brīdinu mammas, lai ir uzmanīgas! Rūdolfa 1burciņa maksā ap 2€ , man pat liekas, ka dārgāk nekā citu firmu biezenīši Lv veikalos pieejamie. Var jau būt, ka šajā partijā tikai patrāpījās daži tādi burkāni, vai vienkārši pavāram nedaudz sajuka burkānu vārīšanās laiki...Nezinu un ne man spriest, bet ceru, ka Rūdolfa biezenīši turpmāk būs ēdami arī mazuļiem. Varbūt pirms pildīt burciņās vajadzētu vēl papildus kvalitātes pārbaudi veikt?
Ļoti atvainojos par sabojātu svētku noskaņu!
Ar patiesu cieņu,
dvīņu mamma Valda

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 29.12.2016

Sazinājos ar Lat Eko Food, viņi apskatīs to partiju un tad mēs vēl sazināsimies. Noteikti šo atrisināsim mierīgā ceļā.

V

V viskonsina 29.12.2016

A Tu pašam "Rūdolfam" zvanīji, vai informēji par brāķi? Ko viņi saka?

V Valda86 29.12.2016

Sveicināta, jā " Rudolfu" sazvanīju, solīja pārbaudīt to partiju, tad jau sazināsimies ar viņiem. Kā jau rakstā minēju, lai mammas ir uzmanīgas, un varbūt uzreiz nepērk vairumā, kā es to izdarīju. Tikai bērnu drošība un veselība svarīga.
Lai Jums jauki Svētki un ceru, ka Jūsu pasūtījums drīz atceļos pie Jums!
Ar cieņu,
Valda

L Lat Eko Food Support Pārstāvja atbilde 30.12.2016

Labdien,

Izpētot radušos situāciju vēlamies skaidrot:
Pēc informācijas saņemšanas sazinājāmies ar Valdu un noskaidrojām starpgadījuma apstākļus. Biezenis tika atšķaidīts ar pienu un mēģināts dot bērniņam no pudeles caur knupi, un biezeņa gabaliņi nav gājuši cauri knupim. Lai nomierinātu māmiņas vēlamies teikt, ka bērnu biezeņus ražošanas procesā filtrējam caur sietiem un nekādi lieli gabali , kas varētu būt bīstami bērna veselībai, pēc būtības nav iespējami. Atvērām un pagaršojām kontrolparaugus un pilnīgi droši varam apliecināt, ka produktā nav nekādu cietu neizvārītu dārzeņu gabalu, vienlaikus apstiprinām, ka biezeņi paredzēti ēdināšanai ar karotīti, nevis caur pudeles knupi biezeņa viegli graudainās konsistences dēļ.

Ar cieņu,
Dace Doķe
SIA “Lat Eko Food”
Kvalitātes & Laboratorijas vadītāja
mob.+371 29333760

J Julija 03.01.2017

Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, automašīna un kompānija, kurā atrodies. Piekrīti? Vai esi gatavs Latvijas ziemas salam, kurš mijas slapjdranķiem? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā balstīto stratēģiju - grupu spēli, sauktu par sindikātu, un esi gatavs jebkurām dabas kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera http://bit.ly/2en6QyG un jau šogad iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan pirmajai iemaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.