JYSK

Tālrunis: +371 67609150
+371 6711 6811
Fakss: +37167116803
Informācija:

Sia Jysk Linnen’n Furniture ir mazumtirdzniecības uzņēmums.  JYSK Baltijas valstīs ir pazīstams kopš 2001.gada, kad tirdzniecības centrā „Alfa” tika atvērts pirmais JYSK veikals Latvijā. JYSK Baltic & Belarus strādā uz franšīzes līguma pamata. Latvijā JYSK veikali atvērti valsts lielākajās pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī un Ventspilī -  kopumā tie ir 11 veikali.

JYSK e-veikalā www.jysk.lv tiecamies sniegt iespējami ērtāku un plašāku iepirkšanās pieredzi, vienuviet piedāvājot vienu no plašākajiem mājokļa labiekārtošanas produktu klāstiem. Internetā iegādātās preces iespējams saņemt uz mājām ar kurjeru vai OMNIVA pakomātos. Tāpat tās iespējams pasūtīt internetā un bez maksas izņemt jebkurā JYSK veikalā Latvijā vai JYSK galvenajā noliktavā Berģos jau 30 minūtes pēc pasūtījuma veikšanas.

Darba laiks: 8:00 - 17:00

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

JYSK - Sūdzības un atsauksmes

Jysk (stirnu 26) - slikta attieksme.

slikta attieksme. Nopirku es jyskā piepūšamo matraci. Mājās piepūtām ar vīru un viņš laida ārā gaisu. Nesu mainīt. Vecākā vadītāja (tāda jauna) laikam Guna man viņu negribēja mainīt. Teica ka paši esam pārdūruši. Atnācām citā dienā un cits vadītājs mums samainīja bez vārdu runas. Domāju vēl vai varbūt uzrakstīt sūdzību uz patērētāju tiesību organizāciju. Nekad vairs neko nepirkšu šajā veikalā.

D Daiga 28.03.2008
Komentāri 21 Tirdzniecība