www.sudzibas.lv JYSK Maiņas vecākais

JYSK mols - Maiņas vecākais

Veikalā iegādājos matraci. Aiznesot mājās, piepūtu. Matracis izrādījās caurs un nesu ar čeku atpakaļ uz veikalu. Kasiere pasauca puisi ( Edgars, cik sapratu pie vārda zīmītes maiņas vadītās ) . Pienāca pie kases blonds puisis, nesasveicinājās. Paņēma no manis matraci un aizgāja. Pēc pāris minūtēm atnāca un pateica, ka tā ir mana vaina un ka preci nemainīšot. Kad teicu ka tikai vakar iegādājos un tikai vienu reizi piepūtu un uzreiz laida gaisu ārā, atbildēja ka tā ir mana problēma. Pateica ka nevajag melot. Jo viņiem brāķi neesot. Publiski nosauca par meli. Tas bija jau pa traku, es pagriezos un aizgāju. Tik pazemota es nebiju jutusies nekad.

K kk 04.12.2011

Viņiem šāds paņēmiens kā atbrīvoties no kašķīgiem klientiem jau ir labi atstrādāts. Tirgo brāķi un katru dienu šādi atkratās un preci nemaina. Jūsu kļūda, ka aizgājāt prom.

X xoni 04.12.2011

1. variants-zvaniet patērētājtiesību birojam
2. variants
sarunāt kādu izsitēju un lai sagaida viņu pēc darba un izsit no viņa negatīvo attieksmi

G GRAFS 04.12.2011

TU GAJI TEV PIRMAI JASVEICINAS. BEIDZ MULDET, MELOT. VISIEM SKAIDRS KA PATI VAINIGA. JA TEV KAS BUTU PIERADAMS AMINITU. UZ LIDZJUTIBU NECERI.

A Alise 19.05.2016

Laikam pats maiņas vadītājs šo komentāru raksta! Būtu kaunējies!!!!!

E edgars 04.12.2011

sanitai atkal nesaturesana, mes veikala vinu esam iesaukusi par kerto pusrubuli. paligskolas kontingents, , ,

T Tatjana 04.12.2011

Ja jums tas matracis ir palicis tad veikt ekspertīzi, tikai tā maksās naudu... Un gan jau jyskā tas puisis nebija tas galvenais - bez maiņās vadītāja ir arīveikala vadītājs, ir jysk centrālas birojs... Es pirku matraci xnetā, arī bija ar brāķi, bet xnets godīgi apmainīja pret tādu pašu matraci, tikai bez caurumiem. Bet tur bija labi redzams ka tas ir ražošanas brāķis - caurums bija tieži uz šuvas. Ja Jūsu matracim ir kaut kur izdurts caurums, tad būs grūti pierādīt, ka tas tur bija jau iegādes brīdī.

X xxx 04.12.2011

XONI STULBENA ETALONS. 1. SASIT PURNU PASAM VARBUT PALIKS GUDRAKS. 2. PATERETAJU AZSARDZIBAS CENTRA TADUS STULBENUS AR MATRACIEM MES LABAK REDZAM EJAM NEKA NAKAM. I. AISUTITU PIE PSIHIATRA.

S Sanita 10.12.2011

Paldies pārdevējai Dainai. Matraci samainīja, bija ļoti laipna un smaidīga.