www.sudzibas.lv JYSK Krāpšanās/ internetveikals

Jysk - Krāpšanās/ internetveikals

Pasūtīju JYSK interneta veikalā dažus sīkumus glezniecībai + audeklu komplektu no 4gab. 18*24cm uz kartona pa 1.99euro (Viss manis izvēlētais preču klāsts pavadzīmē norādīts korekti - arī audeklu skaits un izmērs). Solīto 3 darba dienu vietā (ar Omniva piegādi) sūtījumu saņēmu pēc 8 dienām UN(!!!) manu 4 audeklu vietā man atsūtīja 1 kanvu (audekls uz rāmja) super zemas kvalitātes un BEZ brīdinājuma!! Man viss gleznošanas komplekts - otas, mazais molberts bija paredzēti Mazām(!!!) gleznām. Ko lai es ar lielo 50*70 dēli tagad iesāku?!
Uzskatu par milzīgu bezkaunību un necieņu no veikala JYSK puses, ka atļaujas nomainīt preces nesaskaņojot ar pircēju! Nekrietneļi zina, ka neskriešu vienu vienīgo rāmi sūtīt atpakaļ, jo par atpakaļ sūtīšanu maksā klients, bet tas jau sanāks dārgāk nekā šī kanva maksā!
Neiesaku iepirkties šajā bodītē!
P.S. Uzņēmu foto un saglabāju pavadzīmi kā pierādījumu. Tā kā manas pretenzijas ir pamatotas!

р

J Juris2016 02.03.2016

Pārdevējam pēc likuma ir jāsedz visi izdevumi, kas saistīti ar nepareizās preces apmaiņu. Raksti veikalam un gan jau viss būs kārtībā.

iesaku pirkt preci uz vietas un tada veikala ka HobbySet