www.sudzibas.lv JYSK nekvalitatīva gultas veļa

JYSK gultas veļa - nekvalitatīva gultas veļa

Nopirku minētajā veikalā gultas veļu ar atlaidi. Kokvilnas, no skata ļoti glīta - balta ar pelēku rakstu, ražota Indijā. Pirmkārt, kā vēru vaļā, atklāju, ka traips, braucu mainīt. Man laipni samainīja, pat pajautāja, vai negribot atdot un dabūt naudu atpakaļ. Hm, kāpēc, ja man patīk šī veļa!!!!
Otrkārt, izmazgāju, gludinot atklāju, ka audumā daži defekti, ipaši jau acīs nelec! Saklāju gultu un secināju, ka kokvilnas veļa man kož!!!! kaut kā izmocījos pa nakti kasoties. Nākamajā rītā mazgāju atkal, šoreiz jau karstākā režīmā. Atkārtojās tas pats - sajūta, ka guļu zem pakulu maisa! Tāda nu tā kvalitāte.
Tā nu domāju, ko no tā visa uzšūt!

D

S sunskakisvarnapele 13.10.2013

Iedzer Tavegil, moz ka? Vairakas redzes pirku gultas velu YUSKAa, un ja nem to dargako, tad ari nav problemu. Diemzel izvele tur ir loti maza.

N niksis1 15.10.2013

man ari bija līdzigi ar yska gultas veļu. no sata un apraksta viss ok, bet kaa nonaaca saskaree ar ķermeni, ļoti nepatīkama. it kā 100% kokvilna...izmagāju dažas reizes un viss savēlās un iekrāsojās pelecīgs..:(

H heedija 18.02.2014

nopirku gultas veļu jyskā sarkanu ar rakstu, nepilnas nedeļas laaikā viņa palika par grīdas lupatu.Krāsa pazudusi, horizontāli ieplīsusi vairākās vietās.Vienkārši izmetama.indijas ražojuma