Interflora

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Interflora - Sūdzības un atsauksmes

Interflora - slikts serviss

slikts serviss Neiesaku šai kompanijā veikt pasutījumus, jo īpaši piektdienā. Situācija bija sekojoša. Izvēlējos mājas lapā ziedu puški+konfekšu kārbu,veicu apmaksu caur SEB internetbanku uz "Interfloras" SEB bankas kontu(ap.pl.10 no rīta), ap pl.14 uzzvanīju uz vienīgo norādīto tel.,pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem beidzot pacēla darbiniece,kas paziņoja,ka diez vai piegāde notikšot,jo viņa šodien ienākušo naudu neredzot(!?),jo piektdienās grāmatvede esot brīvdienā(!?).Aizsūtīju maksājuma uzdevumu no banka...

V Vidaga 05.06.2018
Komentāri 4 Ziedi

Interflora.lv - Pasūtīju ziedu puski sievai 8 marta, tika rakstīts ka 8 marta tiks piegādāts tā tas nenotika!!!

Pasūtīju ziedu puski sievai 8 marta, tika rakstīts ka 8 marta tiks piegādāts tā tas nenotika!!! Tika pasūtītas puķes interflora, lv 8 marta, un noteikts ka 8 datuma tiks piegādātas, zvanīju uz kontakttālruni tā neviens un nepaceļa klausuli! Nevienam neiesaku šo firmu galīgi garam! Ja atnāks spriežot pēc iepriekšējas sūdzības cēret tur nav ļoti uz ko. Pirmoreiz dzīve sūtīju un še tev, es nevienam neiesaku tur pasūtiet puķes, tiešam sabojāta sievai svētkus!

Atrisinātawww.interflora.lv - Briesmīga kvalitāte

Briesmīga kvalitāte Piektdien 06.01.17 veicu pasūtījumu mājas lapā, kā piegādes datumu izvēloties nākošo dienu (07.01.17) ar piegādes laiku pa dienu. Veicu apmaksu izmantojot swedbank un saņēmu arī apstiprinājuma epastu, kurā ir norādīts, ka ziedi tika piegādāti manis norādītajā datumā 07.01.17. Ļoti nopriecājos, jo tieši tajā dienā draudzenei ir dzimšanas diena. Par ļoti lielu nožēlu, ziedi tā arī netika piegādāti!!! Nesaņēmu nekāda veida informāciju par piegādes datuma maiņu vai arī brīdinājumu, ka ziedi nevar...

A Arrchaa 10.01.2017
Komentāri 7 Pakalpojumi

SIA Interflora.lv - Piegāde

Piegāde Pasūtīju ziedus tuvam cilvekam lai sagādātu pārsteigumu svētkos, bet diemžēl nekas netika piegādāts. Zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni nekaunīgi paziņo ka pasūtījums izpildīts. Neiesaku izmanto šo ziedu piegādātāju, ja nevēlaties pazaudēt savu samaksāto naudiņu un gūt rūgtu pieredzi.

www.interflora.lv - briesmigi

briesmigi Pasutiju ziedus 16 septembri tuvakais piegades datumus ko majas lapa piedavaja izveleties bija 17 septembris, to ari izvelejos, bet 23 septembri ziedi vel joprojam nebija piegadati, rakstiju epastu, vini atbildeja ka bijusas problemas ar datoru.Tikai nesapratu vai tas problemas bija 5 dienas ka pakalpojums vel joprojam nebija atbildets.Rakstiju velreiz ka 24 septembri, ka lai nogada ziedus un atgriez man naudu, bet atbilde atnaca angliskis, ka man esot jaraksta vai nu angliski vai krieviski, bet pasutijumu veicu latviski un majas lapa bija latviski.esmu loti vilusies.

Puķu pastnieks, SIA Interflora - Nekvalitatīvi ziedi

Nekvalitatīvi ziedi Pasūtīju www.pukupastnieks.lv ziedu kompozīciju, kas tika piegādāta jubilāram, diemžēl ieraugot to biju nepatīkami pārsteigta, gan ziedu, gan kompozīcijas kvalitāte bija ne tikai slikta, bet arī absolūti neatbilstoša cenai un ne tuvu līdzīga internetā ievietotajam fotogrāfijas paraugam. Bija ļoti neērti jubilāra priekšā :(