www.interflora.lv - briesmigi

Pasutiju ziedus 16 septembri tuvakais piegades datumus ko majas lapa piedavaja izveleties bija 17 septembris, to ari izvelejos, bet 23 septembri ziedi vel joprojam nebija piegadati, rakstiju epastu, vini atbildeja ka bijusas problemas ar datoru.Tikai nesapratu vai tas problemas bija 5 dienas ka pakalpojums vel joprojam nebija atbildets.Rakstiju velreiz ka 24 septembri, ka lai nogada ziedus un atgriez man naudu, bet atbilde atnaca angliskis, ka man esot jaraksta vai nu angliski vai krieviski, bet pasutijumu veicu latviski un majas lapa bija latviski.esmu loti vilusies.

I

S sfinx 26.09.2011

haha labais! starptautsikai kompanijai problemas ar datoru, vinjiem ko viens dators :DDD

A Alex Sand 19.02.2019

Шарашкина контора эта Интерфлора. Заказал букет, привезли веник из старых цветов не имеющий ничего общего с фото на сайте. Еще и не отвечают на притензию. Наверно компьютер сломан :))) Никогда больше не обращусь в эту конторку. И вам не советую

S sergeideren 14.02.2022

Ужасно старые цветы привезли

R romanova 20.04.2022

Ja servis nekur nederigs !Pateikshu berniem lai vairak nepasuta pie vinjem !veci ziedi nevienam nepatik !