www.sudzibas.lv Interflora Krāpšana/naudas zagšana

Interflora.lv - Krāpšana/naudas zagšana

Krāpjas! Izmanto situāciju, kad nosūtītājs neredz to, ko ir saņēmis saņēmējs! Man gribēja nekaunīgi nozagt 10 eiro. Izdevās atgūt, jo bija pierādījumi. Piegādāja tikai ziedus. Ferrero konfektes nebija... Meloja, ka esot piegādātas:) bet floristi neesot saglabājuši čeku - tādēļ galu galā naudu nācās atdod! Par interflora.lv grāmatvedību vajadzētu painteresēties arī iestādēm, ja jau nav čeku!:) vēlāk vēl konstatēju, ka apsveikuma kartiņas vietā, par kuru samaksāju 3,30 eiro, tika piegādāta standarta bezmaksas kartiņa - parasts balts papīrs ar interflora logo:) interflora.lv nodarbojas ar apzinātu krāpniecību - es pat teiktu-zagšanu!
Labāk no viņiem neko nesūtīt, bet ja tomēr - pārliecinieties, ka saņēmējs ir saņēmis to, ko pasūtījāt.
Vislabāk to izdarīt, piegādes brīdī nofotografēties ar piegādātāju un piegādāto sūtījumu:) jo, čeku nav, un arī jāparakstās saņēmējam par pasūtījumu nav... Aizdomīgi, vai ne?