HairRiga

SIA HAIRRIGA
Adrese: Āzenes ielā 5,
T/c Olimpia, 2.stāvā
Rīga
Latvia - LV 1048
(faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67 06 56 65
+371 25 90 82 71
Informācija: Valguma 31a-12,
Rīga, LV 1048
Juridiskā adrese
Darba laiks: 10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

5%
Sūdzības
23
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

HairRiga - Sūdzības un atsauksmes

HairRiga - Ужасный сервис и качество работы

Ужасный сервис и качество работы Пошёл на мужские ilgviļņi день назад! Сервис отвратительный! "мастер" делала свою работу как будто только для того, чтобы отстали! Подстригли fade griezums ужасно, где-то длинее, где-то короче... Неровно! Ilgviļņi к вечеру стали прямыми и уже не крутятся на следующий день, когда они должны ещё 3 месяца виться по словам "мастера"! Заплатил почти 60 евро, чек не выдали! Как теперь ходить, не знаю! Не советую! Не надо портить себе волосы здесь! Во время стрижки "мастер" (блондинка в серой накидке) начала смеяться надо мной! Это что за обращение с клиентами?

HairRiga - Pedikīrs

Pedikīrs Ļoti jauks salons! Atradu nejauši, meklējot internetā. Liels paldies Svetlanai par īpaši saudzīgu skropstu krāsošanu un dainai par relaksējošu un skaistu pedikīru. Salons ir aprīkots ļoti moderni un patīkami, ka pieejama ļoti garšīga bezmaksas late kafija, šokolāde. Pedikīra laikā izlasīju visas jaunākās Santas, Lilitas, privātā dzīve. Noteikti atgriezīšos kad nākošreiz būšu Rīgā. Agnese

AtrisinātaHairRiga - Manikīrs

Manikīrs Šodien biju uz manikīru, it kā pats manikīrs uztaisīt akurāti, bet nagi nolakoti drausmīgi - rokas meistarei trīcēja un laka arī droši vien nebija labas kvalitātes. Mājas lapā vēl rakstīts, ka pakalpojums ietver sevī masāžu - krēma uzklāšana man masāža. Rezultāts: izejot dienas gaismā vienīgais ko vēlējos bija noņemt laku. Šāds pakalpojums nemaksā 25 eur. Ļoti vīlusies!

HairRiga - Problēmātiska pakalpojumu sniegšana

Problēmātiska pakalpojumu sniegšana Esmu ļoti neapmierināta, noteikti neatgriezīsos šajā sauļošanās salonā. Tad devos uz salonu lai nobaudītu saulīti kuru diemžēl šobrīd nevaru pilnvērtīgi saņemt. Solārija darbiniece ļoti jauka, visu izklāsta utt... viss ir super, līdz brīdim kad saņemu pakalpojumu...devos uz solāriju kas ir piemajās durvīs pie administratores galda, intensīvs solārijs. Pirmais jau ir tas ka kabīnē ir auksti,grūti noģērpties nedrebinoties. Solārijā nedarbojās visas lampas, pusē laika solārijs izslēdzās un man...

HairRiga - Ļoti slikta darba kvalitāte

Ļoti slikta darba kvalitāte Neiesaku nevienam Hairriga frizētavas pakalpojumus. Nekvalitatīvs darbs, sabojāti mati un garastāvoklis, par ko samaksāta neadekvāti augsta cena. Īso matu griezums izcirpts līdz caurspīdīgumam. Uz lūgumu, nedaudz ar matu līdzekli, radīt izspūrušu matu efektu iesmērēja matu kremu, kas atlikušos matus pielīmēja galvai. 27 eiro tikai par griešanu bez veidošanas - bez sirdsapziņas pārmetumiem.

S Saulespuķe1 08.03.2019
Komentāri 0

HairRiga - Priekšniecības attieksme

Priekšniecības attieksme Sveiki, gribēju brīdināt darba ņēmējus un padalīties ar neglaimojošu rīcību no šī salona priekšniecības puses! Šodien es devos savās ierastajās darba gaitās agrā rīta pusē, ejot prom draudzene sūdzējās par sliktu pašsajūtu. Aizejot uz darbu, saņēmu no viņas ziņu, ka jūtas ļoti slikti, nenormāli sāp galva un ir vemšana! Teicu, lai paliek mājās, pamēģina pagulēt, kā atbrīvošos tā atbraukšu un palīdzēšu aiziet uz slimnīcu, lai uzvana pajautā par kādu pierakstu vai akūto stundu.. Paziņojot...

HairRiga - Био завивка

Био завивка Делала био завивку. Как только вымыли и сняли полотенца, поняла что что-то не так. Волосы почти прямые. Делала не первый раз, поэтому знаю как всё это должно выглядеть. Мастер сказала, высушим и будет пышнее. Высушили, пышнее не стало, локанов нету, даже волн нету. Корни прилизаны. Волосы почти прямые. Никому не советую ходить в этот салон на био завивку. Ходите только к проверенным мастерам.

HairRiga - Slikts serviss

Slikts serviss HairRiga solārija salons Olimpijā reāli pazaudē klientus,70% nekad neceļ telefonu. Gribās pierakstīties uz solāriju,neviens nekad neatbild,tā nu aizbraucu garām un aizbraucu uz citu salonu kur man paceļ telefonu,tā jau bijis neskaitāmas reizes!

HairRiga - Ужастный сервис и качество

Ужастный сервис и качество Привели ребенка сделать на День Рождения канекалон. ( Candy bizes) , заодно решили подстричь . Подстригли криво, как будто тупыми ножницами обскубали. Косички криво, плюс к вечеру все уже расплелось. Заплатили за услуги 41 евро.

HairRiga - Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšana Ilgi meklēju skropstu pieaudzēšanas meistaru,beidzot izvēlējos Hairriga pakalpojumus. Pakalpojums likās kvalitatīvs, iebildumu nebija,izskatījās dabiski. Bet ilgi nebija mani prieki - šīs bija ātrāk izkritušās skropstas manā mūžā - 1 nedēļa. Tā kā biju izceļojusi no valsts,tad tas bija dubultsāpīgi,jo biju samaksājusi 40Eur par NEKO!! Pat dabiskās skropstas neizkrīt tik ātrā laikā,tad ir jautājums - cik profesionāli ir līdzekļi ar ko strādā šis uzņēmums? Neko jau nelīdz tas,ka mājaslapa...

HairRiga - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Nedēļu atpakaļ biju salonā Hairriga uz manikīru ar gēllaku pie meistares Lauras un tās ir vienas šausmas kā viņa klāja neakurāti , steidzoties nagu laku.Nepagāja pat nedēļa kad nagu laka jau visa sāka lobīties nost un bija redzams cik nelabs nagu lagas uzklājums .Nevienam neiesaku tur griezties uz manikīru ar gēllaku.

Hair Riga - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Aizvedu māsas meitu uz keratīna procedūru, jo mati viņai ir spuraini un pūkaini. Ievērojot visus frizieres norādījumus, diemžēl jēgas no šīs procedūras nebija nekādas. Pēc matu izmazgāšanas (ar speciālajiem šampūniem) mati tādi paši pūkaini un kupli. Esam vīlušies procedūrā un frizētavā. Vairs tur neiesim un citiem neiesaku.

Hair Riga - Drausmīgs Serviss, Cena

Drausmīgs Serviss, Cena Sveiki! Vēlos padalīties ar pieredzi salonā Hair Riga. Administrators mani satika ar tādu sejas izteiksmi ka es būtu viņai parādā. mani frizēja jauna meitene un likās ka es biju viņas treniņš, jo nofrizēja galīgi slikti, arī pēc frizēšanas pilns ar matiem paliku. administrators no manis naudu paņēma ar tik pretīgu attieksmi, ka būtu padibene!

E es 02.03.2016
Komentāri 0 Skaistumkopšana

Hair Riga - Neprofesionāla ilgviļņu likšana - friziere Tatjana

Neprofesionāla ilgviļņu likšana - friziere Tatjana Pirms 3 nedēļām pierakstījos šai salonā uZ Bio ilgviļņu likšanu. Biju salasījusies labas atsauksmes, bet diemžēl tā tas nav! Kad zvanīju pierakstīties uzreiz pajautāju vai tas ka baroju joprojām bērniņu ar krūts pienu ir kāda indikācija, atbilde bija ka nē, droši var likt. Arī atnākot uz salonu minēju šo pašu faktu frizierei Tatjanai, un saņēmu tādu pašu atbildi, ka drīkst likt. Tad bija likšanas process, tā kā liku ilgviļņus pirmo reizi, tad nezināju kas kā notiek un paļāvos uz...

Hair Riga - Cenas

Cenas Apmeklēju šo salonu vairākas reizes, iepriekšējo reizi samaksāju par sākņu krāsošanu + galiņu apgriešanu ap 35 eur, bet šodien 75eur.Un vēl apmeklēju salonu laikā no 10 līdz 13, kad ir atlaides griešanai ...Kā Jums veidojas cenas???

Hair Riga - Eiropas Manikīrs ar gellaku

Eiropas Manikīrs ar gellaku Iepriekš, vienmēr, salonu hairriga salonu uzskatīju par augstas kvalitātes un prestižu salonu. Tomēr šis mani sašokēja. Pirmā reize, kad nebiju apmierināta ar kvalitāti bija, kad manam puisim mazgājot matus galvu (pēc viņa stāstītā ar nagiem) sakasīja tā, ka pēc tam viss bija sarkans vēl vairākas stundas un vietām bija līdz asinīm sakasīts. Viņa ir ļoti jutīga āda un tāpēc tas notiek ātri, bet vai labam salonam ar labiem matu profesionāļiem nevajadzētu būt ar zināšanām par dažādām matu un...

Hair Riga - Matu taisnošana ar keratīnu zem katras kritikas!!!

Matu taisnošana ar keratīnu zem katras kritikas!!! Pagājušajā nedēļā trešdien 30.jūlijā biju šajā salonā taisnot matus ar keratīnu. Mati man ir krāsoti, sausi, bojāti un ļoti pūkaini, tāpēc tā ir mana vienīgā cerība tikt pie gludiem, zīdainiem matiem. Šī procedūra man jau bija veikta divas reizes, kad vēl dzīvoju Londona. Ar rezultātu biju ļoti apmierināta. Kopš parvācos atpakaļ uz Latviju pirms 2 gadiem, nebiju matus taisnojusi, jo baidījos par kvalitāti, un kā izrādās, ļoti pamatoti. Pēc kolēģes ieteikuma izvēlējos šo salonu, jo mana kolēģe...

Hair Riga - FRIZETAVA

FRIZETAVA Meitenes!!! Sargties no šiem frizieriem man liekot ilgviļņus izplēsa matus no galvas, bet tas ar to nebeidzās mani ķimiskie ilgviļņi pēc trijām dienām izgaisa.

Hair Riga - Frizētava bērniem

Frizētava bērniem Aizvedu 3.jūnija 1,2 un 2,5 gadus veciem puik;am safrizēt matus. Friziere strādāja pavirši. Mati apgriezti nelīdzeni gan virs ausīm, gan pieres daļā un pakauša daļā. Kad palūdzu jaunākajam tomēr matu griezumu pielabot, tad ar elektrisko mašīnīti līdz asinīm iegrieza viņam ausī (brīdī, kad viņš negrozījās, bet mierīgi skatījās multfilmu!)Telpa nav piemērota mazu bērnu (līdz 3 gadi) apkalpošanai - rotaļlietu nav, klusi dūcošo elektrisko matu griežamo mašīnīšu nav, kā izrādās, ar sķērēm apgriezt matus īsti neprot...Mazus bērnus uz Hair Riga nevar vest nekādā gadījumā!

Hair Riga - Kādas jums cenas???

Kādas jums cenas??? Gribēju uzmeikot dzimumzīmi HAIRIGA Olimpijā,prasu administratorei cik maksā 70.Ls!!!!!!!! Man citā salonā par 10.Ls taisīja un zinu daudzus tādus salonus,Jūs tur saspiedušās??????

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes