www.sudzibas.lv HairRiga Отвратительное отношение к клиентам

HairRiga - Отвратительное отношение к клиентам

Водил ребенка 4 раза в данный салон, но сегодня был последний раз, девушка которая стрижет детей как будто их ненавидит, ждал очередь (я был единственный) девушка решила пойти на обед, их отношение к людям очень хромает, я прихожу специально в детскую парикмахерскую, соответственно жду профессионала своего дела, но видя ее лицо хочется умереть, не рекомендую водить туда детей

02.06.2023

B Bez_vārds 02.06.2023

Tev kā krievam būtu jāpārzina Maslova vajadzības piramīda. Kur pašā pamatā ir fiziskās vajadzības, tātad ēšana to ietver. Līdz ar to, darbiniekiem ir tiesības paņemt pārtraukumu.
Bet jūs gan jau pierijāties hesburgerā un tad gājāt matus zīdainim griezt. Fui.

K karenina 01.09.2023

Pilnīgi piekrītu. Arī trīs reizes vedu bērnu uz saonu un katru reizi frizieres izskatās it kā viņas sit, lai viņas strādātu ar bērniem, bet īstenībā viņas ienīst gan bērnus, gan cilvēkus kopumā. Arī katru reizi brīnos par to, ka salonā kurš sevi reklamē kā bērniem draudzīgo ir tāda attieksme pret bērniem un viņu vecākiem

K karenina 01.09.2023

Un pie tā vēl pats salons liek mīnusus atsauksmēm, jo kurš gan cits varētu tik ātri būt informēts par jaunu sūdzību par viņiem 😂😂