HairRiga - Bojājums

Labas vakaras! It īpaši Duai Lipai (mana mīļākā Singere) .
Tātad mana pričene izskatijas tīri bēdīgi tāpēc izdomāju apmeklēt šo iestādi. Nevar melot Skaista gan, bet bija nedaudz bailes no cenām jo naudas žūknis ir bijis iztukšītis pēdējā laikā. Mani reāli tas krievs apzaga to vienu vakaru kad čūčēju (Saldi) pie topa būdiņas. Tātad no šakuma es tur gaidīju labu laiku lai kāds mani paņem, bet visi uz mani skatīties ar šķībām acīm. Pagāja sorak minūtes un pienāca jauna (glīta) meitene un teica lai nāku līdzi mazgāt matiņus. Iekāpu tajā krēsla un galvu man iespieda izlietnē, pirms sāka mazgāt kautko bakstīja galvaskausu tākā meklētu briežutis bet man nav nekādas utis nedzīvoju jau cūku kūtī bet bisk smirdu gan. Tad kad viņa ieslēdza ūdeni tas bij tik auksts un pectam palika tik karsts kā no čajņika. Man reāli visa seja bija ūdenī knapi varēju paelpot. Tad sāka smērēt kautkādu ziepi manās krēpēs un ietecēja acī. Ai ai kā kož vel lidz šai dienai man ir grūti redzēt no tas acs. Tad aizvilka aiz drēbes uz nākošo ķeblīti tas bij tik ciets kā betons ar skabargām. Tad prasīja kādu pričeni gribu. Es teicu nu tā smuki bisk malas noraut un augšiņu pielīdzināt nu kā jānim no kroga. Nu tad viņa cītīgi sākā šķērēt manas krēpes, paņēma mašīnīti un sāka ar to ar, bet reāli nošķaudījās un norāva man pliku plešku. Kad pielēcu kājās no šoka viņa sāka pētīt manu sēžamvietu. Tāda izvirtule un vel patieca ka man maza viņa ir un ka jāiet uz emskulpst. Es pats nezin kas tas ir. Atkal ieguldija jaunā gultā un iebāza uz dibena kaukādu vibri un sāka rali masēt manus vaigus. Sāpes bija tik lielas ka tas man tur izurbina visu dupeli. Es līdz šai balt dienai nevaru apsēsties uz dubena, jāguļ uz puncīsa. Pēc procesa iedeva kofee jo es biju noraudājies. Tā kafija bij tomēr tāda ņammīga pēc dibena vibrēšanas labi bij kautko labu sajust. Bet netīšam nokritu un uzlēju sev uz ģīmja. Izdedzīnāju atkal savas acis un iegāja tā kafija dziļi degunā un gandrīz nosmaku. Tad tur visi tur jutās tik slikti ka paņēma un pielīmēja man atpakaļ matu kušķus. Tad laipni prasīja 30000 kapeiks. Es biju šokā man tāda naudas žūkšņa nekad nav bijis. To izdzirdot man izrāva vēl atlikušos matus un izmenta kā suni. Vēl pie durvīm piedauzīja.
Šī iestāde ir ļoti ļauna, tur strādā neapmierinātas Raganas ar elfu kurpītēm.

Ar cieņu!
Zigis Muns (vietējais žaga) .

17.03.2022