www.sudzibas.lv HairRiga Slikts serviss

HairRiga - Slikts serviss

Visvisvislielākais fui Hairriga salonam t/c Sāga!
Puika dabūja samaksāt par to, par ko es nebūtu maksājusi pat mācību frizētavā! Atvainošanās nebija pat tuvu! Neesmu profs, bet te jebkurš būtu šokā.
Puiku grieza 1h 10m (pusi laika "grieza", otru pusi-cits meistars laboja).
Meistare meloja, ka nebija pabeigusi, ka puikam "sarežģīta" galva. Bet dēlam tika jau izmazgāta galva un rādīts spogulis, lai akceptē. Un, ja jau nogriezts bija pareizi, kāpēc otrs meistars vēl tikpat ilgi laboja?!?!
Šoreiz tas bija pilnīgs murgs! Vairākkārt esam samierinājušies ar kādām nepilnībām un nekad meistaram neesmu neko aizrādījusi (tie jau mati, ataugs), bet te nu bija vnk šausmas.
Tik žēl, ka neuztaisīju foto, tad jebkurš saprastu, par ko runāju!
Nesanāca - nekas, bet atvainojies un labo situāciju, nevis taisi no klienta pilnīgu Muļķi!
Hairriga salonā t/c Riga Plaza matus griezām regulāri un nekad nebija nevienas domstarpības!
Konkrēto filiāli neiesaku pilnīgi noteikti!

26.08.2022

E

B Bez_vārds 26.08.2022

Kur bilde ar sarežģīto galvu? 😁😁😁 sarežģīta galva 😁😁😁

E Evita 29.08.2022

Uz 15 gadu jubileju izauga sarežģīta galva. 14 gadus neviens frizieris nesūdzējās 🤦‍♀️