Reitings Sports

RTU Ķīpsalas peldbaseins
Futbola Parks
Temperaments JSK

Leandro Fabrin - Krapšana

Leandro aicināja vairākus brazīliešus uz Latviju (jauni puiši, 17, 18 gadi), lai spēlētu futbolu. Viņš piedāvāja būt viņu menedžeris, palīdzēt tikt kadā komandā. Izmantojot faktu, ka viņi bija jauni un nezina valodu, Leandro prasīja daudz naudas no viņiem, deva ļoti sliktu dzīves kvalitāti, meloja par izmaksām saistītām ar pārbaudēm komandās. Pēc dažiem mēnešiem, bez nekāda līguma ar klubiem un jau bez resursiem, puiši atlidoja uz Brazīliju. Tā kā Leandro strādāja ar maksāumiem uz rokas un nekādu dokumentu neparakstīja ar viņiem, nebija iespējams pierādīt, ko viņš darīja.

V. Freindenfelda Latvijas brīvās cīņas sporta klubs-internāts - Krāpšana

V. Freidenfelda cīņas sporta kluba primārā interese nav sagatavot sportistus, bet gan nodrošināt Latvijas drošības iestādes ar lēti apmaksātiem kaujiniekiem vislabākajās vdk tradīcijās. Freidenfelds ir cieši saistīts ar Vdk. Par to liecina viņa Ilgā Draudzība un kopīgās sportiskās intereses ar tādu personu kā Normunds Lakučs, kura sadarbība ar vdk ir pierādīta tiesā. Tāpat jāmin fakts, ka viena no viņa mīļākā audzēkņa Jāņa Leišavnieka tēvs Gunārs Leišovnieks atrodas vdk kartotēkā...

Dynasty - Preces maiņa nenotiek

Iegādājos Ortozes ceļiem. Veikala pārdevēja/speciāliste visu kā nākas piemērīja, teica kad būšot ok. Izskrēju 2 reizes sapratu, kad ir pa mazu, skrienot muskuļiem palielinātos spiež ciet asinsvadus. Nesu atpakaļ uz veikalu Saka, kad nemainīs pret lielāku izmēru 180eir izmest vēja. Tāda mums lv politika tirgotāju. Lv noteikti neko vairs nepirkšu. Brīvības Iela/ Ortozes

G Gatis 999 28.09.2020
Komentāri 1 Sports

NBA - Slikts serviss

Nba līgai ir slikts serviss, darbiniekiem ir slikta attieksme pret darbu. Ļauj personīgu iemeslu dēļ darbiniekiem neierasties darbā, kaut gan jāapkalpo darbiniekiem liels cilvēku pieprasījums visā pasaulē. Pieņemu, ka pat no algas neatvilka par to. Ja es neierastos darbā Rīgā tāpēc, ka Siguldā būtu nošauts kāds man dzīvē nepazīstams cilvēks, man darba nebūtu. Lūdzu atlaist visus, kas neieradās darbā paredzētajā laikā un neveica savus pienākumus paredzētajā laikā. Ar cieņu Jūsu Bijušais Klients - Lielā Desa Torntons

Hokeja pasaule, SIA Sports Lukss - Krāpšana un manipulācija, lai atteiktu garantijas remontu

Krāpšana un manipulācija, lai atteiktu garantijas remontu Taupiet nervus un naudu un neiepērcieties šeit. Veikals visādi manipulēs, lai atteiktu garantijas remontu. Tika iegādātas skrituļslidas, kuras pēc 6 mēnešu lietošanas saplīsa (kniedes izgāja no vietas) . Veikals atteicās remontēt vai atgriezt naudu, jo izrādās, ka Inline sporta skrituļslidas ir domātas mierīgai braukšanai 2-3 reizes nedēļā un tās nav domātas Inline, lai gan pašu un oficiālajā ražotāja majaslapa norādīts pretēji. Veikals visādi manipulē ar preču aprakstu un balstās un...

E erubenis 25.07.2020

Evelostore.lv - Piegādes laiki / klientu apkalpošana zem katras kritikas

Crazy bad service, very unpleasant customer experience. Web page stated that delivery will take 1-2 working days, order confirmation and payment confirmation was indeed processed fast, but then for 3 working days i had no information about my order. When i called the mentioned phone (apparently store) and inquired about my order i was told "what's your problem" "can't you just wait we will inform you, we now have busy time", later representative mentioned 5 days but when inquired can they...

Kristaps Zutis - Neatdod parādu, aizdoto naudu

Labdien, Lūdzu nekad neaizdodat Kristapam Zutim naudu. Apgalvos, ka vajag sportam, gatavosies sacensībām un ātri atdos, bet noskaidrojiet kura gada sacensībām. Jo citādi nāksies gaidīt ilgi un pacietīgi, kā man. Gribēju atbalstīt, bet sanāca vilties.

G GGuna 21.03.2020
Komentāri 7 Sports

Aleksejs Ļitvinovs - Nomas inventāra neatgriešana

Ļitvinova kungs ir paņēmis veikala Burusports noma Inventāra somu un to bija jaatgriež 10.02.2020 Uz kontaktu Ļitvinova kungs neiziet. Lūdzu uzmanīties ja jums ir saskare ar šo krapnieku.

B Burusports 25.02.2020

''Dzintars'' Sporta deju klubs - Necienīga attieksme

Dejotajs Raivo Letapurs. Sen atpakaļ bija saskare ar šo dejotāju deju nodarbībās deju klubā Dzintars. Necienīga attieksme, apcelšana attiecībā pret citiem. Es neieteiktu sūtīt bērnus pie viņa dejot. Deju klubā Dzintars šobrīd gan attieksme ir mainījusies, bet agrāk, kad tur pasniedza arī Letapurs, atmosfēra bija briesmīga.

D daniela582 04.12.2019

AtrisinātaFitnesa trenere Paula Freimane - Krāpšana

Krāpšana Fitnesa trenere Paula Freimane piedāvā savus treneres pakalpojumus. Info jāsūta uz e-pastu freimane. [slēpt]@gmail.com. Es tā arī 29. Septembrī 2019. Gadā izdarīju. Atsūtīja info, kur pārskaitīt naudu.5. Oktobrī pārskaitīju. Līdz šim brīdim (28.10) nav ne treniņu plāna, ne naudas. Vairākkārt rakstīju e-pastus, messengerī ziņas. Klusums. Facebook un instagram liek foto, bet uz ziņām, komentāriem neatbild. Žēl, ka tāds cilvēks drīz laidīs klajā grāmatu “Zelta Sastāvdaļa”, bet pašai no zelta uzvedības diezgan tālu.

K Klavina 28.10.2019
Komentāri 4 Sports

Siguldas sporta centrs - Zāles apkalpošana

Sieviete - trenere, Simona. Uzmācīga, uzbāzīga, vulgāra sieviete - darbiniece. Apkaunojums Siguldas sporta centram par darbinieku darbībām. Uzbāzību un izteiktu uzvedību vīriešu virzienā. Darbiniekiem ir jārāda priekšzīme, nevis seksualitāte. Par šo sievieti jau iet runas apkārtējo vidū. Siguldas sporta centrs vadība - izvērtējiet darbinieku uzvedību. Lai ar prieku varam apmeklēt jūsu prestižo kompleksu!

S Sale007 03.07.2019
Komentāri 4 Sports

Sportasistemas - Slikts serviss

Pats sliktākais interneta sporta preču veikals kāds vien var būt. Pasūtīju preces 19.05.2019 vertiba 923 euro tad man bija jāsaņem preces 31. Aprili bet vel līdz šai baltai dienai gaidu atlikušas preces itkā jau caur lielu zvanīšanos dabūju daļu no precēm bet gribu teikt to ka preces loti nekvalitatīvas vel gaidu svaru ripas bet tas jau ir ar galiem laikam. Taka ja negribat problēmas nenemiet šajā veikala preces bet ja nemiet tad naudu maksājiet tikai precu saņemšanas brīdi.

B Bumers162 27.05.2019
Komentāri 7 Sports

Artis Cīrulis - Uzdodas par viltus parstavi kompanijam un nevar noorganizet kvalitatiivi amatieru futbola turniru

Uzdodas par viltus parstavi kompanijam un nevar noorganizet kvalitatiivi amatieru futbola turniru Artis Cīrulis uzdodas par Select Sports un New Balance pārstāvi , Lai gan tāds nemaz nav. Organizē amatieru futbola turnīrus, kuros nevar nodrošināt kvalitāti un tāpēc turnīru laikā maina reglamentu. Sasola lietas, kuras pēc tam kad nauda samaksāta, nevar izpildīt.

Sanare SIA – KRC Jaunķemeri - Slikts serviss

Ilgu laiku domāju pirms rakstīt, bet tomēr jāraksta ir! Ar vīru esam iegādājušies abonementu SIA "Sanare – KRC Jaunķemeri" , kas mums bez laika limita (neatkarīgi no tā cikos ejam) nodrošina iespēju apmeklēt Sporta zēli, pirti un kādu no aerobikas nodarbībām. Ar sporta zāles apmeklēšanu viss itkā ok, bet tad ja vēlies apmeklēt pēc zāles pirti, sākas nesaprotamas problēmas... Izmantot baseina garderobi mēs nevarot, jo redz tur kaut kādas nodarbības (?) Kādas? Skatos savā nodarbību sarakstā -...

E ES 22.03.2019

Olimpiskais sporta centrs - Slikts serviss

Vēlētos izteikt sūdzību par olimpisko sporta centru - piektdienas vakarā, cilvēkus nebrīdinot ap 21.00 ir aizņemti 7 no 9 (!) celiņiem, kuri tiekot izīrēti Rīgas satiksmei. 2) kādēļ atpūtas zonā tiek spēlēta krievu mūzika. Vai tas tiek vikts kā pasūtījums no Rīgas satiksmes (ja tā, tad vai nevajadzētu brīdināt cilvēkus par to) ?

Z Zane1123 08.02.2019

1shop.lv - Nevaru dabūt pasūtīto preci

Nevaru dabūt pasūtīto preci Labdien es veicu pasutijumu interneta veikalā qshop.lv 10.11.18. Tajā pašā dienā saņēmu rēķinu nr R1SH041854. Kuru uzreiz apmaksāju. Interneta veikalā bija norādīts, ka prece jāgaida 8-10 dienas, taču nekāda informācija uz epastu un telefona numuru nenāk . Arī sazināties ar šo kantori līdz šim nav sanācis, kāpēc tāda kavēšanās.

Baltic Gym - Serviss

Labrīt, gribēju padalīties ar savu pieredzi par šo trenažieru zāli. Nopirku februārī abonamentu uz gadu, izmantoju nepilnvērtīgi, biju tik pāris reizes apmeklējis klubu, dažādu apstākļu dēļ, bet līdz septembrim maksāju meneša maksu, (septembri ar samaksāju) kad man septembrī apmeklējot 1. Slimnīcu pēc ģimenes ārsta nosūtījuma tika konstatēts, ka man ir jāveic ķirurģiska rakstura operācija, lai iztaisnotu deguna sieniņu un es varētu atkal normāli elpot. Ziņoju par to ar epastu palīdzību...

B Bārda100 26.11.2018
Komentāri 3 Sports

ZZK Veikals - Slikts serviss, bojājumi

Slikts serviss, bojājumi Velosipēdi, ko tirgo par nenormālu naudu, neiztur pat garantijas laiku, detaļas nolietojas acu priekšā, pat pie ne - intensīvas velosipēda izmantošanas. Pēc garantijas remonta, velosipēds ir saskrāpēts, netīrs, bet veikala vadītājs drīzāk ir no paleolīta laikmeta izlīdis, nekādas kultūras nedz izpratnes spējas, un no jebkādas atbildības novēršas.. Turieties tālāk no šī zzk veikala un vadītāja, nepērciet šeit pilnīgi neko... Velosipēdu kvalitāte ir dramatiski zema, kāda kvalitāte tāds arī veikala vadītājs Andris Rozītis.

Z zm48009 06.11.2018

Tenisa centrs ādaži - Sliktas telpas, briesmīga blonda administratore

Pirms kāda laika biju spēlēt tenisu, jau kāds gads pagājis, apkalpoja ļoti briesmīga, nelaipna administratore, speciāli uzjautāju vārdu Anna, dzirdēju kā aiz muguras aprunā, ļoti nejauki un nav vispār nekādas vēlmes atgriezties.

Bikram Yoga - Slikts serviss

Slikts serviss Lai arī cik bikram joga/karstā joga ir lieliska, neiesaku apmeklēt tieši šo klubu. Cenas ir augušas, kas it kā ir saprotams, bet kvalitāte ir diezgan zema. Runa ir tieši par nodarbību vadītājiem. Bikram jogā ir ļoti specifiska un svarīga disciplīna, tā nav vieta, kur būt vaļīgam, slinkam un nesekot procedūrai. Pārāk daudz reizes bijis tā, ka vadītāji neaizrāda momentos, kad dalībnieki neievēro procedūru un noteikumus, kas ir atrodami mājaslapā. Vadītāji arī pārsvarā izdara savu ''minimālo...

B batmen 30.07.2018