IFBB Fit Model Projekts Latvija - Nekvalitatīvs pakalpojums

Vēlētos izklāstīt Ifbb Fit model projekta saturu:
- ņemiet vērā, ka šis prieks jums izmaksās, sākotnēji pat nenosaucot summu, bet kad jau būsiet finiša taisnē summa tiks nosaukta, un tā nebūt nav maza priekš vidējās Latvijas algas līmeņa un katru gadu tai ir tendence pieaugt, konkrēti šobrīd iet runa par 900 eur uz augšu nezināmu iemeslu dēļ, katru gadu šai summai ir tendence pieaugt, čeks vai kvīts par veikto samaksu netiek izsniegta.
- 2 nedēļas no projekta laika nav paredzēts nedz treneris nedz kādas citas aktivitātes, tātad nedēļā par 2 nodarbībām ar treneri, kur paralēli piedalās vēl 3 - 4 meitenes un brīvdienu “aktivitātēm”, kā piemēru var minēt skriešanu pa parku vai aktivitātes ar viņu atbalstītājiem, ir jāsamaksā – 75 eur nedēļā, rēķiniet paši.
- tiek kontrolēts katras dalībnices sociālo tīklu profili, ar ko tā dalās, komentē un iesaka, un ja kas nav pa prātam organizatore to noteikti pārmetīs ne tikai pašai meitenei, bet gan visām dalībniecēm, nosodīs, pels, kritizēs. Tu tiec kontrolēts, viņu intrešu dēļ, bet jāatcerās, ka šajā sadarbībā, ja to tā varētu nosaukt, tas, kas maksā - ir klients nevis viņu īpašums vai padotais, ar kuru var izrīkoties kā pagadās un strostēt, pārmest, izteikt nekorektas piezīmes.
- tiek asi pieprasīts, lai “laikojam”, “šērojam” ar projektu un atbalstītājiem visas aktivitātes, kāpēc gan? Un tas tiek ar pārmetumiem pieprasīts visa projekta laikā, un tas jāklausās ikvienai pirms vai pēc kopējām nodarbībām, kas arī rada nepatiku vispār kopā būt. Kā arī pieprasīts, lai publiski komentējam un sakām visiem atbalstītājiem un organizatoriem lielus pateicības vārdus. Absurds, ja kāds ko vēlēsies arī pateiks, bet to nedrīkst uzspiest, pārmest un likt mums justies par to slikti, jo atkal jau kuro reizi par maz ir “laikots” un “šērots” vai komentēts.
- ir dažnedažādi papildus izdevumi, ar kuriem jārēķinas un par kuriem neēsam brīdinātas un nav nekādas informācijas, tāpēc ja ir ar finanšu līdzekļiem ierobežoti, tas būtu jāņem vērā, ka par savu naudu būs jāpērk viss nepieciešamais, lai piedalītos uz skatuves, un tas nav lēts prieks, kurpes, grimms, peldkostīms, vakarkleita – tās ir pašās nepieciešamākās lietas bez kurām noteikti nevar iztikt, kopējās izmaksas kā minimums pārniegs tūkstoš eiro par šiem 2 mēnešiem.
- treniņu programma tiek sastādīta 2 reizes, visām kopīga, nav individuālas treniņprogrammas, ka visur, arī presē tika apgalvots (presē par projektu tika publicētas arī nepatiesas ziņas ne tikai šajā kontekstā) . Treniņu plāns ir klasisks.
- organizatoriem arī nerūp dalībnieču Veselība, katrs pats uzņemās atbildību, un tavas problēmas nevienu neinteresē. Ņemot vērā palielinātās slodzes tas būtu vairāk nekā tikai nepieciešams visām dalībniecēm pārbaudīt individuālās slodzes, ko katra var izpildīt, lai nekaitētu savai veselībai. Tas netiek darīts.
- gandrīz katru nedēļu meitenes tiek svērtas, un arī tas tiek pārmests, kura ir zaudēJusi par mazsvara utt... Un tās, kuras nevar zaudēt svaru ātri - pāris dienas pirms kāpšanas uz skatuves šī iespēja tiek liegta, par to viņas iepriekš nepabrīdinot. Un ātri svaru zaudēt nav veselīgi. Nemaz nerunājot kādas citām Veselības problēmas var rasties un citām jau ir radušās. Un galu galā, te nav profesionāli cilvēki, bet pavisam parasti, kuri par to maksā un ir jābūt brīvai izvēlei kā un cik ātri ko zaudēt, kā to var liegt, ja viens pats dalībnieks to nevēlas?
- no organizatorisķas puses ir haoss, bieži vien tu uzzini pēdējā brīdī vakarā kur un cikos tev ir jābūt, par brīvdienu aktivitātēm līdzīgi vai tas pats, un nekādā gadījumā netraucēt organizatori, īpaši vakaros vai no rītiem.
- tas, kas nosacīti tiks atsūtīts par pašu projektu, lielākoties puse no informācijas būs izskaistināta.
- fotosesijas tiek rīkotas izaicinošos apstākļos, saslimt var bez aizķeršanās, pavasarī fotografējoties ārā ar apakšveļu, šie priekšnosacījumi radas visus nepieciešamos apstākļus, lai tas notiktu. Būtu jāparūpējas, lai tas varētu notikt normālos apstākļos un visas labprāt varētu piedalīties, jo tas ir paredzēts “programmā”, kā arī uz visām norises vietām ir jātiek pašām neatkarīgi kur tās būtu paredzētas, par šādu naudu vismaz 1 reizi varētu atļauties arī noīrēt minibusu. Nebūs arī iespējas saņemt savas bildes pēc fotosesijas.
- pozēšanas treniņi ir ļoti neprofesionāli un ir atkarīgi no treneres garastāvokļa. Viennozīmīgi bija saņēmts daudz vairāk nekā līguma punktos noteikts. Līgumā nav neviena punkta kur būtu rakstīts ka pozēšanas laikā mūs pielīdzinās žūpām no rajončika, apsauks par vistām un noniecinās.

Beigās rodas jautājums, priekš kam tas viss ir vajadzīgs, priekš kam ir nepieciešami šāda veida izturēšanās, kāpēc un kāpēc to turpina daudzi jo daudzi paciest un pieļaut. Prieks par tiem cilvēkiem, kas šo visu pamet. Vienmēr ir izeja un izvēle. Apdomājiet, jo nekad nekas nav tā kā izskatās, daudzas lietas ir lieli vai mazāki meli un maldi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes