Monaco Fit - Krāpšana

Pirms apmēram trijiem mēnešiem nolēmu izmantot šo tievēšanas programmu un apmaksāju vienreizēju maksājumu kā tur bija rakstīts. Izmantoju vienu nedēļu un sapratu ka tur nekas nedarbojās lapu vairāk neizmantoju.26.02 atnāca ziņa no bankas kad novilkta nauda par neizmantoto monacofit programmu. Cik cilvēkus viņi ir apsmaukuši noņemot naudu nost par neko. Mēģinu viņus sazvanīt un rakstu e-pastā, bet neviens neatbild. Lūdzu neuzķerieties. Dpmāju došos uz pplicijas iecirkni un sniegšu ziņojumu par krāpšanu.

P PastaNigris 28.02.2022

Nebija jums ok, bet vai atteicāties no pakalpojuma pilnīgi? Visi pakalpojumu sniedzēji piestāda rēķinus kamēr pati persona atsaka pakalpojumu.

I inaida 28.02.2022

Uz policiju vari neiet.Šito joku arī Stokholmas diēta pielieto.Līgumu viņi nepārkāpj.Varbūt savā Monako fit profilā vari atrast iespēju no tās atteikties.