www.sudzibas.lv Spāre Boulings Neciena svešu īpašumu

Spāre Boulings - Neciena svešu īpašumu

Agrāk ar ģimeni gāju spēlēt boulingu šeit, diez gan bieži, viss bija labi.
Pēc ilgiem laikiem ar draugiem izdomājām aiziet paskatīties kas ir mainījies.
Protams ka visas ierīces un celiņi ir tie paši kas pirms 20 gadiem.
Man boulings ļoti patīk, tāpēc jau kādu laiku esmu ar savu ekipējumu( divas bumbas, apavi, soma)
Nospēlējot divdesmit minūtes, bumbas nenāk ārā, tiek saukts atbildīgais(meitene kura neko nesaprot no boulinga tehniskajām lietām). Zvana priekšniecei lai uzzinātu kas jādara, ar manu palīdzību tiek atrasts viens ķeglis kas iesprūdis bumbu padošanas renē. To izņemot bumbas sāk nākt ārā, bet viena no manām bumbām tā arī nav. Pēc kāda laika bumbai neiznākot atkal saucu atbildīgo lai skatās kas notiek, kur mana bumba palikusi. Neko neatrodot viņa man atbild ka rīt būs priekšniece tad arī skatīsimies.
Pēc pāris dienām sazinos ar viņiem par situāciju, man atbild ka viņi bumbu neatrada un darījuši ko var. Uz manu jautājumu ko mēs tagad darīsim, jo bumba bija maz lietota un naudu miskastē es parasti neizmetu.
Uz ko man atbild " nezinu ko jums darīt. Mums jau jūsu bumba nav vajadzīga."
Sanāk ka viņiem ir vienkārši pie vienas vietas par klientu, lai kas viņš būtu. Ļoti necilvēcīgi pretīga attieksme un vadība.
Iesaku nevienam neizmantot viņu pakalpojumus, ne tikai boulingu, arī visu pārējo ko viņi piedāvā.

U

B Bez_vārds 27.12.2022

Un,kas tad jums tik ipašs - lai vai kas klients būtu? Mazāk ģimenes piemini. Tas sāk kaitināt.

U Uldis Silis 27.12.2022

Īpaši ir tas kad dēļ viņu sabojātām iekārtām es pazaudēju savu bumbu, un man jāuzskata tas par pašsaprotamu, jāpasaka nu labi gadījās un jāpērk jauna?