LV RU

My Fitness

My Fitness SIA
Adrese: Matīsa iela 25
Rīga
Latvia - LV-1001
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67288585
Informācija: Fiziskā adrese

MyFitness Berga Bazārs
Marijas 13/8
Rīga, LV – 1050
Tel. +371 67288585
E-pasts: [email protected]
Darba laiks:
P-C 7:00 – 22:00
Pk 7:00 – 21:00
S, Sv 9:00 – 21:00

MyFitness Bolero
Lielirbes 27,
Rīga, LV1046
Tel. +371 67798115;
Email. [email protected]
Darba laiks:
P-C 7:00 – 22:00
Pk 7:00 – 21:00
S, Sv 9:00 – 21:00

MyFitness Olimpia
Āzenes 5
Rīga, LV – 1048
Tel. +371 67065646
E-pasts: [email protected]
Darba laiks:
P-C 7:00 – 22:00
Pk 7:00 – 21:00
S, Sv 9:.00 – 21:00

MyFitness Radisson BLU Daugava
Kuģu iela 24
Rīga, LV – 1048
Tel. +371 67061124
E-pasts: [email protected]
Darba laiks:
P-Pk 7:00 – 23:00
S, Sv 8:00 – 22:00

MyFitness Sky&More
Duntes 19A
Rīga, LV1005
Tel.67704084;
Email. [email protected]
Darba laiks:
P-C 7:00 – 22:00
Pk 7:00 – 21:00
S, Sv 9:00 – 21:00

MyFitness Domina
Ieriķu 3
Rīga, LV1084
Tel. +371 67527700;
Email. [email protected]
Darba laiks:
P-C 6:30 – 23:00
Pk 6:30 – 21:00
S, Sv 9:00 – 21:00
Darba laiks: 7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
Kategorija: Sports  •  Fitnesa un sporta klubi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
25
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

My Fitness - Sūdzības un atsauksmes

My Fitness - Неэтичное, пренебрежительное отношение к клиентам

Неэтичное, пренебрежительное отношение к клиентам Как уже говорилось в предыдущих жалобах, данная контора ведёт себя очень недобросовестно и неэтично по отношению к клиентам. Имела неосторожность заболеть в июле 2020 года. Не успела предупредить до 15 числа о том, что посещать не смогу. Уведомила 18 июля, со справкой от врача. Попросила приостановить действие абонемента, а ещё лучше закрыть его, так как планировала в дальнейшем переезд в другой район. И тут началось... Ни справка, ни состояние здоровья, ни материальное положение клиента для...

My Fitness - Krāpšana

Krāpšana Galīgi ne draudzīgi līguma nosacījumi, kas vērsti lai klients maksā pat tad ja viņš netiek, piemēram palaidis mēnesi dēļ veselibas stāvokļa, un jāmaksā vienalga pat ja tev ir jau nobloķētā kluba karte.. Jāmaksā par līguma nosacījumiem nevis par faktiskiem apmeklējumiem! Kas būtu pareizi!. Tāpēc neparakstiet līgumu ja neesat droš. Neiesaku iet pie šiem afēristiem.

My Fitness - MyFitnes Alfa

MyFitnes Alfa Bija paredzēts treniņš pie treneres Baibas Ceļmalnieces, kura vienkārši par to “aizmirsa” :) 30 cilvēki vienkārši tupi atnāca pastāvēt sporta tērpos :) Galīgi neiesaku MyFitness Alfa, pat administrators nepienāca un nepateica, ka trenere nemaz nebūs darbā, kur nu vēl runāt par kādu kompensāciju. Toties no jaunā gada paceļ cenas :)

My Fitness - Slikts serviss, nepamatoti maksājumi, soda naudas

Slikts serviss, nepamatoti maksājumi, soda naudas 1. Ledaini aukstas dušas un ģērbtuves, izlietnes un grīdas pilnas ar apmatojumu. 2. Nepamatotas soda naudas 1,50 eiro par neapmeklētu nodarbību (5 min pirms nodarbības sākuma automātiski esi vainīgs) , tāda sistēma 3. Reģistrācijas maksa kas netiek atgriezta laužot līgumu 25 eiro. 4. Izbeidzot līgumu jāmaksā par visu mēnesi uz priekšu. 5. Vienpusīga un melīga izveidota komersanta sistēma maksimālai peļņas iegūšanai, pilnībā nerēķinoties ar klienta vajadzībām un vēlmēm, piemēram, abonamenta...

My Fitness - Slikts serviss

Slikts serviss Сначала Atlētika постоянно ремонтировала души в иманте, потом это дело продолжил Myfitness. Летом на целый месяц были недоступны душевые. На дворе уже октябрь, а сауна как не работала, так и не работает. Сколько ещё им понадобится времени администраторы не знают.

My Fitness - Slikts serviss

Slikts serviss Myfitness misija ir iedvesmot, motivēt un atbalstīt cilvēkus, kas vēlas savu ikdienu padarīt aktīvāku un veselīgāku ar regulāru treniņu un kustību palīdzību. Interesants teikums, neko viņi nespēj motivēt, vienu dienu biju izlēmis, ka ir jāsāk sportot no rītiem, ka tas nāks par labu veselībai, un vispār ir forši no rītiem agrāk pamosties un nodarboties ar sportu, izmēģināju myfitness izmēģinājumu reizi, viss iepatikās, prasīja dokumentu, parādīju autovadītāju tiesības, viss labi, ejam iekšā...

My Fitness - Darbinieku nekompetence

Darbinieku nekompetence Sveiki, Vēlējos vērst jūsu uzmanību uz Myfitness Domina Filiāles administratoru nekompetenci, esiet uzmanīgi un paļaujaties tikai uz līgumu, administratoros nav vērts klausīties, jo pēc manas pieredzes - šie sniedz greizu info. Protams, arī mana vaina, ka neieskatījos līgumā, bet paļāvos uz uzņēmuma darbinieka teikto. ;) lieta sekojoša - biju nolēmis izlaist noteiktu laika posmu un neapmeklēt fitnesa klubu. Devos uz fitnesa klubu noskaidrot, vai man nav nepieciešams iesaldēt abonamentu vai...

My Fitness - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Iegādājos abonementu uz mēnesi. Bez jau minētā fakta, ka iegādājoties mēneša abonomentu, tiek parakstīts beztermiņa līgums, saskāros ar problēmu iegūt apmeklējuma tabulu. Tā kā neapmeklēju nodarbības, bet tikai baseinu un sporta zāli, tad reģistrējos pie administratora. Vēlāk, kad, lūdzu, sagatavot man pārskatu, ko iesniegt apdrošināšanai, tad kluba vadītāja atsūtīja man epastu ar atsauci uz iekšējiem noteikumiem un atteica izsniegt apmeklējuma tabulu. Ļoti formāla un klientiem nedraudzīga attieksme.

My Fitness - Krāpšana

Krāpšana Нечестная контора. При покупке абонемента девушка на ресепшине рассказывала об одних условиях посещения, на деле выяснилось другое. Будьте аккуратнее, читайте все маленькие буквы в договоре, или, лучше, идите в другой клуб.

My Fitness - krāpšana

krāpšana К огромному сожалению клубы атлетика продали этой наглой шарашкиной конторе. Так как, я ходила в 1 единственный клуб в иманте и к конкретным тренерам в связи с проблемами позвоночника пришлось подписать их адский договор. Естественно, прочитала весь этот бред, но надеялась что отношение будет все таки человеческим. Ошибалась... Я хожу в обед, така как другой возможности нет, так вот если опаздываешь на тренировку на 10 минут, они за 1 раз снимают 1,5 евро. И так бесконечно! Заморозки никакой...

My Fitness - Krāpšana

Krāpšana Tas pats stāsts, kas citiem, bet mūsu gadījumā darbinieks arī godīgi pasaka: jā, jūs maksāsiet ne par ko:) nav žēl samaksāt viņiem tos divus liekos mēnešus, bet attieksme.. Attieksme. Latvijā nav tik daudz cilvēku, tapēc agri vai vēlu šāda darbība liks par sevi manīt.

My Fitness - Līguma Krāpšana - bezgalīgs līgums

Līguma Krāpšana - bezgalīgs līgums MyFitness krāpjas ar līgumu, maldinot klientus, sniedzot viņiem viena mēneša abonementa vietā, beztermiņa līgumu. Afēristu kantoris! Viena mēneša vietā, nākas trenēties gadu, bet tie cilvēki, kuri nezina, notrenējas vienu mēnesi un beidz, bet My Fitness vēlāk pieprasa rēķinu par visiem mēnešiem. Uz MyFitness jānāk ar savu advokātu, lai neapmāna !

My Fitness - līgums

līgums Ieteiktu izvēlēties citu sporta klubu. Esmu MyFitnes biedrs gandrīz gadu, sanāca sastiept plecu un gribēju izmantot iespēju uz laiku apturēt abonementu. Izrādās man vajadzēja ieplānot pleca sastiepšanu līdz 14 datumam. Paldies, līdz 14 datumam nevis apturēšu bet lauzīšu līgumu.

My Fitness - Cilvēktiesības

Cilvēktiesības Да что же это такое. Мне приходится каждый день слушать эту отвратительную музыку. Я живу рядом с торговым центром bērnu pasaule. Как всем известно там открыли спортивный зал my fitness. И каждый день в 7 часов утра, они включают свою музыку, что слышно аж в соседнем доме, это беспредел, люди выспаться хотят, всем на работу, в школу, да в конце концом в своей квартире не могу посидеть в тишине. И так на протяжении всего дня с 7: 00 до 22, а бывало и дольше.

My Fitness - Skaļa mūzika

Skaļa mūzika My fitness Bērnu pasaulē,Matīsa 25...Tas ir arprāts! Es visu saprotu,sports un tā... Bet es dzīvoju taisni blakus Bērnu pasaulei, un tā mūzika ir neciešama no septiņiem rīta līdz pašām vakaram, nedomāju ,ka jābūt tik skaļai mūzikai, ka blakus mājā var dzirdēt tādus trokšņus, nezinu ko Jūs tur darat,un cik kurli Jūs esat ,bet tas nav normāli...

My Fitness - Maldināšana

Maldināšana Kluba mājas lapa un reklāma ir maldinoša! Kluba aicinājums "ietaupīt" un "reģistrēties online" nozīmē arī noslēgt patstāvīgā "Biedra līgumu" ar ikmēneša abonentmaksu - cits variants online nav iespējams! Ja vēlēsieties pāris mēnešus izlaist "reģistrācijas maksa" būs jāmaksā vēlreiz! Reģistrācijas maksu nāksies maksāt atkārtoti ikreizi, kad vēlēsieties atjaunot abonentu.

My Fitness - Ужасный сервис и жуткое отношение к клиентам

Ужасный сервис и жуткое отношение к клиентам Очень нечестная система( Абонемент невозможно прервать в тот момент, когда тебе нужно. Независимо от того, болен ты, уехал или умер, ты ОБЯЗАН заплатить полную стоимость месяца, в котором НИ РАЗ не зашел в этот чертов зал! Остановить или прекратить абонемент можно только в предыдущем месяце. Короче, если сломал ногу и не можешь заниматься- должен был сказать в прошлом месяце, что будешь со сломанной ногой или плати за весь месяц. Козлы... Моей ноги больше не будет в этой шарашкиной конторе...

My Fitness - Maksa par sporta zāles neizmantošanu

Maksa par sporta zāles neizmantošanu Cienījamie MyFitness potenciālie klienti! Esiet modri- ja izvēlēsieties sporta zāli "MyFitness" (Rīgā ir 5 šādi klubi), kārtīgi pārdomājiet savlaicīgi, vai apmeklēsiet sporta zāli regulāri, jo gadījumā, ja vēlēsieties pārtraukt abonementa darbību mēneša 15.datumā vai pēc tā, tad dabūsiet maksāt vēl vesela mēneša maksu uz priekšu saskaņā ar Līguma nosacījumiem.

My Fitness - Krāpniecība

Krāpniecība Labdien , esmu kārtējais klients kurš tika apkrāpts pateicoties myfitness , neieteiktu nevienam iet uz šo zāli. Jo myfitness liek maksāt par sporta zāles neizmantošanu. Varbūt visi kopā varam ko iesākt lai arī citi sportot gribētāji netiktu apkrāpti?

M mk3ea88 12.11.2015
Komentāri 1 Sports

My Fitness - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Pastāvīgajam klientam vēlas piedzīt naudu par nesniegtiem pakalpojumiem un nododot uzreiz parādu piedzinējiem. Cilvēks jau 10 gadus bijis regulārs šī sporta kluba klients un samaksājis viņiem daudz naudas. Kopš nomainījās īpašnieki uz igauņu MyFitness, serviss kļuvis vienkārši šausmīgs. Klients vairākus mēnešus nav apmeklējis šo iestādi un lūdza izbeigt līgumu, viņi to atsakās darīt un piestāda rēķinu par faktiski nesniegtiem pakalpojumiem, turklāt vēl nodod to parādu piedzinējiem - izsitējiem...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes