Siltumserviss Rīga

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Siltumserviss Rīga - Sūdzības un atsauksmes

PS Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Praulienas ielā14 apkure nav joprojām. Sazvanīt nevienu nevar, istabā jau 4.dienu nieka 15° Iskatās, ka bez Bez Tabu iejaukšanās šī problēma neatrisināsies.Vēl uzdrošinās paziņot, ka Rīdziniekiem apkure ir pieslēgta no 12.10. Fui, kauns šim kantori.

Siltum serviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Самое лживое и ничтожное предприятие которое нагло врет людям про подключение отопления или горячей воды. В связи с отсутствием отопления слезла большая часть обоев в квартире. Везде пузыри и следы того что обои отходят от стен. Повсюду плесень и грибок. И главное вопрос - к кому обращаться по поводу компенсации ремонта?

PS Siltumserviss Rīga - Очень плохой сервис

Очень плохой сервис В Риге на Valguma 20 отопление подключили только вчера, пыталась достучаться до этой "прекрасной" конторы с 04/10/18, оставляла заявки через RNP (ибо до siltumserviss дозвониться целая проблема), дозванивалась и до них напрямую, писала им завки электронно, жалобу на [slēpt]@siltumserviss.lv (эту почту мне назвал оператор siltumserviss) мне не ответили ни на одну заявку, ни на жалобу, ни разу не перезвонили, хотя просила, а вчера мастера просто приехали, не предупредив заранее, благо человек был...

Siltumserviss Rīga - nav apkures

nav apkures Подключили отопление в начале октября. При этом отапливались только зал и кухня, в 2ух комнатах батареи были холодные. Спустя неделю отопление пропало полностью. Неоднократные звонки в Rīgas Namu Pārvaldnieks ничего не дали. Дозвониться до siltum serviss не получается уже который день, дан один номер который постоянно занят!. В квртире маленький ребёнок, сырость и холод достали. Что это за отношение к своим клиентам, за их же деньги? Почему таких проблем не было с предыдущей компанией.

Siltumserviss Rīga PS - Slikts serviss

Slikts serviss Мастера прибыли без предупрежления только через три недели после пяти заявок по телефону и трех заявок на сайте и то сказали, что все что после счетчика по трубам делать не будут даже за деньги хоть и подтекает. Реально беспредел творится и крышует их рижская дума, даже звонки туда не помогли.

PS Siltumserviss Rīga - slikts serviss

slikts serviss Dzīvojam Sarkandaugavas ielā 26, joprojām nav pieslēgta apkure, bijām dzirdējuši, ka nomainījās firma, kas apkalpo, RS zaudēja konkursā un nu mēs gaidijām, kad būs apkure, bet joprojām nekā, viss saprotams, ka ir kaut kādas nianses, bet kā patērētajam, kurš maksā naudu par pakalpojumu, mani tas neinteresē, sazvanot, saka, ka atgaisošana un t.t. Bet man no sienām krīt tapetes nost, jo siena sāk kondensēt, var jau teikt, ka jāsiltina siena un tā ir mana problēma, bet, cik ārā grādu? apkuri sen...

Siltumserviss Rīga PS - Плохой сервис

Плохой сервис Два дня назад смогли дозвониться до Siltumservis с жалобой на отсутствие отопления, два подъезда в доме по адресу Brivibas gatve 359 с отоплением, мы сидим мерзнем, за двое суток ничего не изменилось, хотя по закону причину должны устранить в течении суток, зато потом отопление раскидают на весь дом и жильцы которые сидят без отопления тоже будут платить за то чего нет! Siltumserviss гнать надо грязной метлой , это не сервиз, а шарашкина контора по отмыванию денег!

PS Siltumserviss Rīga - Slikts Serviss

Slikts Serviss Nu jau vairākas dienas nav ne siltuma trubās, ne ūdenī - tek ledains ,bet skaitītājs tik griežas. Uz telefona zvaniem neatbild, Rīgas Namu pārvaldnieks tik sola , ka sagatavos pieteikumu, paši pat necenšas ko risināt. Vai tiešām šādam kantorim vispār var atļaut rūpēties par siltumu? Kas būs ziemā? Varēsim kurināt ugunskurus istabas vidū!

PS Siltumserviss Rīga - Loti karsti radiatori siltaa laikaa

Loti karsti radiatori siltaa laikaa Dzivoju Viestura prospektaa, Riga, araa gaisa temp ir +15, bet radiatori mums dzivokli ir tik karsti, ka roku nevar pielikt, kurina ta, it kaa ara butu - 20. Mums par to bus jamaksaa. Izskataas pec krapnieku kompanijas, sazvanit sho kompaniju ps siltumserviss Riga nevar, Rigas namu parvaldnieks ari teica, ka nekaa nevarot palidzet, uz meila vinjiem neatbild un sazvanit ari nevar. Vai tas vispar ir normali? Ko mums darit? Rekinns bus milzigs, ja shadi turpinaas mums kurinaat.

PS Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Nav karstā ūdens un apkure vēl joprojām nav pieslēgta! Zvanām katru dienu uz 80000610, dusmojamies, taču nekas nemainās! Tā ir reāla ņirgāšanās par cilvēkiem! Kurā gadsimtā mēs dzīvojam? Lai nomazgātos siltā ūdenī man ir jāvāra ūdens, vai tas tiešām atbilst 21. Gadsimta standartam? Kad bija 'Rīgas siltums', tad šādu problēmu nebija! Šis ir kaut kāds 'lētais kantoris', par kura pakalpojumiem mēs maksājam naudu! Starp citu, zvanīt uz šo numuru ir bezgala bezjēdzīgi, jo tur tāpat neviens neko nezina! Lūdzu, "Ps Siltumserviss Rīga'', beidziet ņirgāties par mums!

PS Siltumserviss Rīga - Slikts

Slikts Drošu vien esmu kartējais iedzīvotājs kurš sūdzās par šo kantorīti! It kā mājai pieslēdza siltumu jau 04.10, bet man dzīvoklī nav siltuma arī šodien. Radiatori visu laiku burbuļo un siltuma nav, bet vakar vienā stāvvada azūda kārstais ūdens! Sazvanīt šos cilvēkus nevar vispār, RNP birojā arī nav baigi apmierināti, maigi izsakoties! Pļavnieki. Varbūt kāds zina kā šo kompāniju nomainīt pret Rigas Siltumu atkal?

Siltumserviss Rīga - Nav apkures

Nav apkures Gribētu izteikt ļoti lielu neapmierinātību par šo kantori! Avārijas dienesta numuri neatbild. Kaimiņiem ir jau sen pieslēgts siltums, bet mums ir jāsalst. Dzīvoklī jau ir 15 grādi. Tas vel pašam nebūtu tik traki ja nebūtu mazulis. Kas tas ir par nagliņ kantori vai ko ka neatbild. Iepriekš bija Rīgas siltums tad viss bija kārtībā! Pilnīgi riebjas visādus kaktniekus te savākuši!

Siltumserviss Rīga, PS - Slikts serviss

Slikts serviss Nevar sazvanīt, pēc 3 min. gaidīšanas atvieno zvanu. RNP info atbild tikai darba dienā darba laikā, savukārt RNP avārijas dienests par nesildošiem radiatoriem (stāvvadu) pieteikumu nepieņem. Kad apkalpoja RĪgas SIltums, vismaz sazvanīt varēja kaut brīvdienā. Vakar atslēdza arī karsto ūdeni, it kā stāvvada remonts, termiņš - līdz remontdarbu beigām (kad tās būs,uzzināt nav iespējams, jo neceļ klausuli, nu jau vairāk kā 24h).

Siltumserviss Rīga - slikts serviss

slikts serviss Labdien! Kopš māju Rīgā, Staiceles ielā 15 sācis apkalpot Siltumserviss, ir iestājies "bardaks" . Kā tā var būt, ka vienā mājā 6. kāpņu telpā nekurina vispār, turpat blakus, 5. kāpņu telpā, kurina tā, ka dzīvokļos +24 un 27 grādi. Kāpēc vairs siltuma padeve netiek regulēta atbilstoši laika apstākļiem. Kāpēc radiatori ir tik karsti, it kā ārā būtu -25 grādu aukstums, nevis +14? Sazvanīt Siltumservisu vispār nav iespējams.

PS Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss В Даугавгриве уже как полторы недели нет горячей воды! Каждый раз чтобы она появилась ее надо сливать! Что это за сервис такой, и кто будет платить за слив этой голодной воды которая должна быть горячая, конечно же мы! Ладно пару дней, но неделями... Такое уже продолжается с лета, потом что то чинят, все работает потом опять не работает! Что это за сервис? Крайне не довольна! Вы там работаете или *** гоняете!

Siltumserviss Rīga, PS - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Ļoti riebīgs serviss, citiem vārdiem vispār nav nekāda servisa. Nekād nevar sazvanīt un dabūt informāciju. Mūsu mājā nav karstā ūdeni jau trešo dienu, turklāt apkures arī vēl nav, rītdien sākas brīvdienas un Siltumserviss neko nedara, lai risinātu šo problēmu, bet arā jau rudens ir klāt. Kāpēc iedzīvotājiem jāmaksa par tādu pretīgu servisu? Man liekas, ja kompānija nevar pildīt savus pienākumus, tad jāpartraukt līgumu ar to un jāatrod citu.

Siltumserviss Rīga - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Отвратительный сервис! Siltumserviss Rīga - хуже не найти! Дозвониться до аварийной службы просто не возможно! Вода отключается в любое время без какого - либо предупреждения! Когда ее подключат, и по какой причине она была отключена, никто не сообщает. Приходится сидеть без горячей воды или вообще без воды с маленьким ребенком, и никто за это не отвечает! Но счет приходит исправно.

PS Siltumserviss Rīga - Slikts, neesošas serviss

Slikts, neesošas serviss Kā vispār ar tādu kaktu kantori varēja noslēgt līgumu Rīgas namu pārvaldnieks? PS Siltumserviss Rīga avārijas tālrunis 80000610 ir nesazvanāms, arī kad esi brīdināts, ka gaidīt varot nākties 10 min pēc kā zvans pārtrūkšot un viņi atzvanīšot. Bezcerīgi! Vairākas reizes zvanīju un gaidīju pa 10 min un neviens neatzvanīja. Kas tas par avārijas tālruni, ja neviens neatbild? Vai tur vispār kāds strādā?

Siltumserviss Rīga - Bez siltā ūdens 2 nedēļas

Bez siltā ūdens 2 nedēļas Brīvības gatvē 231, nav siltā ūdens divas nedēļas! Ārā ir jau tā pietiekami drēgns laiks, lai vēl gados vecākam cilvēkam (80gadi) būtu jādzīvo bez siltā ūdens DIVAS NEDĒĻAS! Zvanot vairrākkart, katru reizi tiek paziņots, ka pirmo reizi saņem sūdzību no šīs adreses un kad lūdz iedot meistara telefona Nr, paziņo, ka tas NAV iespējams! KĀPĒC? Atbildēt, “KAD?” Būs siltais ūdens nevar, paziņojums kāpņu telpā nemaz nebija pielikts, par to, ka tiks pārtraukta siltā ūdens piegāde, savukārt atbildēt...

L Luize 29.09.2018
Komentāri 0 Pakalpojumi

PS Siltumserviss Rīga - Nav karstā ūdens

Nav karstā ūdens Patversmes ielā 5/1 nav karstā ūdens jau četras dienas, sākot no 29. Augusta. 29. Augustā nebija nekāda paziņojuma, ka nebūs karstā ūdens, šāds paziņojums parādījās tikai 30. Augustā - ar norādi, ka karstā ūdens nebūs no 30. Augusta līdz 31. Augustam plkst. 20.00. Šodien jau ir 1. Septembris, bet karstā ūdens vēl joprojām nav. Zvanīju operātorei, viņa neko konkrēti nevar atbildēt, saka, ka nodos ziņu meistaram, bet tā arī nesagaidīju atbildi, kapēc ūdens vēl joprojām nav un kad tas varētu būt...