www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Loti karsti radiatori siltaa laikaa

PS Siltumserviss Rīga - Loti karsti radiatori siltaa laikaa

Dzivoju Viestura prospektaa, Riga, araa gaisa temp ir +15, bet radiatori mums dzivokli ir tik karsti, ka roku nevar pielikt, kurina ta, it kaa ara butu - 20. Mums par to bus jamaksaa. Izskataas pec krapnieku kompanijas, sazvanit sho kompaniju ps siltumserviss Riga nevar, Rigas namu parvaldnieks ari teica, ka nekaa nevarot palidzet, uz meila vinjiem neatbild un sazvanit ari nevar. Vai tas vispar ir normali? Ko mums darit? Rekinns bus milzigs, ja shadi turpinaas mums kurinaat.

I

V ViesisNr500 13.10.2018

Dzīvoju Āgenskalna priedēs. Piekrītu, Siltumserviss nav sazvanāms, tātad kontakts ar klientiem nekāds. Uzsākot apkuri dzīvoklī visi radiatori bija daļēji apsildīti, nedēļas garumā. Tātad no metru gara radiatiora silti bija tikai 10cm, rezultātā dzīvoklī auksts kā pagrabā, zobs uz zoba neturējās. Tagad pāris dienas atpakaļ laikam atgaisoja, es nezinu kurš no kaimiņiem bija spējīgs šos ākstus sazvanīt es noteiki ne, un rezultātā ir karsts kā siltumnīcā. Kurš par šo uzgriezto karstumu maksās? Es jau zinu, kā vienmēr klients. Mož aiziet un iedot bietē tiem tehniķiem, kas strādā siltumservisā? Blins, man jāmaksā un jāsalst par šo ākstu kļūdām.