PS Siltumserviss Rīga - slikts serviss

Dzīvojam Sarkandaugavas ielā 26, joprojām nav pieslēgta apkure, bijām dzirdējuši, ka nomainījās firma, kas apkalpo, RS zaudēja konkursā un nu mēs gaidijām, kad būs apkure, bet joprojām nekā, viss saprotams, ka ir kaut kādas nianses, bet kā patērētajam, kurš maksā naudu par pakalpojumu, mani tas neinteresē, sazvanot, saka, ka atgaisošana un t.t. Bet man no sienām krīt tapetes nost, jo siena sāk kondensēt, var jau teikt, ka jāsiltina siena un tā ir mana problēma, bet, cik ārā grādu? apkuri sen bija jāieslēdz, iepriekšējos gados tādu problēmu nebija. Kad operātori stāsta: saprotiet, mēs esam jauna apkalpošanas kompānija, daži nami ir jāatgaiso vairākas reizes, saprotiet arī mūs, mēs nosūtīsim ātrāk pie Jums cilvēkus un t.t... nē, nesaprotu, ja nevar tikt galā ar darbu, nav ko līst konkursā. Trūkst vārdu, nebrīnīšos, ja par šīm dienām, kuras bija bez apkures, mums vēl piestādīs rēķinu. Sakot, ka dzīvoklī krīt tapetes nost, izliekas kā nedzird, tet sanāk ka remonts man tagad jātaisa par savu naudu!?

Работяга 21.10.2018

Varbut vini ari vinneja konkursa ka apkuret tagad jums pasiem par savu naudu..