Klondaika

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Klondaika - Sūdzības un atsauksmes

Klondaika - Klients vairs nav svarīgs

Klients vairs nav svarīgs Labdien, Negribu iedzilināties situācijas detaļās. Bet gribu informēt par kafejnīcas klondaika, kas atrodas ķengaragā, darbiniekiem (oficianti, bērmeņi) . Ja jūs esat krievu tautības, tad pastāv iespēja, ka jūs neapkalpos. Ar tādu situāciju ir sastapies mans draugs, kurš ar kompāniju svinēja dzimšanas dienu un gribēja atpūsties tieši klondaika kafejnīcā. Bet sanāca, ka viņus pat neizmeta, neprasīja atstāt telpas, bet vienkārši klusi ignorēja. Tā lūk... Tāda ir attieksme pret klientu un pret cittautiešiem.

Tex Mex, Dzirmavu ielas Klondaikā - Ļoti zemas kvalitātes apkalpošana

Ļoti zemas kvalitātes apkalpošana Vairāk kā stundu gaidījām pasūtīto ēdienu, ko gatavoja uz grila, viena nepieklājīga apkalpotāja īgni uzšņāca, ka viss vēl esot procesā, vairāki apmeklētāji atstāja pilnās dzērienu glāzes un aizgāja, nesagaidot ēdienu. Nekad neatgriezīšos tur un arī citiem neiesaku. Domāju, ka pienācis laiks paust savu attieksmi pret zemas kvalitātes iestādījumiem un katastrofālo stāvokli ar apkalpošanas kvalitāti.

Klondaika - Pīpēšana

Pīpēšana Tur, cik es naaku VIENMEER ir nenormaali piepiipeets, kaut gan ir domaata atsevešķja "kabuuze" Un man pretiigi seedeet!!! nezinu, kursh to visu laiku pieljauj!!!

A Arne 15.08.2009
Komentāri 2 Azarta spēles

Klondaika - Iekšējās kārtības noteikumi

Iekšējās kārtības noteikumi Šodien 28.06.2008 ap pulksten. 19:30 draugu lokā t.s. ar viesiem no ASV ar 1 gadīgu bērniņu ratiņos apmeklējām nesen atvērušos restorānu Klondaika TEX MEX, Ventspilī, Ganību ielā 14, bet pēc tam, kad bijām izvēlējušies pie kāda galdiņa apsēsties mūsu vēlmi šeit pavadīt laiku un palielināt šai iestadei apgrozījumu no kura visi darbinieki saņem atalgojumu pārtrauca apsardzes firmas SKORPIONS apsargs kurš nekorekti un nepieklājīgi izteicās lai atstājam restorāna telpas atsaucoties uz nepiemērota...

J Jānis 28.06.2008
Komentāri 11 Azarta spēles

Klondaika - Apkalpošana

Apkalpošana This is unbeleivable!!! I came from United States to visit my friends with my little daughter, we where walking today in the park, and desided to step by to the one of the ...I would say..."RESTAURANTS". It was me, my daughter and two of my friends (nice couple) We came inside...took our plases. And then, security guard step by and said that we have to leive. I was SHOKED!!! He asking to leive two wemen with child and man!!! We asked why? And he said that my friend has black pants with puma...

Klondaika - Apkalpošana

Apkalpošana 6. Augustā biju iegājis ventspils >klondaikaklondaikai< kur bārmenis - mārtiņš vienkārši teica, ka nav nekādās atšķirības tiem aliem! : ( Un vēl tur skanēja visu laiku tāds kalbasņiks... Un ar bārmeni ar nevarēja sarunāt uzlikt ko citu!Ventspils >klondaika< —> sux!!!

Klondaika - Apkalpošana

Apkalpošana Ja bila v woke!!! Po russki s barmenom ne dogovaritsa, no vedj ja ho4u otdahnut i ne ho4u lomat jazik!!! A on ne v zub nogoj!