www.sudzibas.lv Klondaika Slikts Serviss

Klondaika - Slikts Serviss

Kuldīgas klondaikas bārmeņu attieksme ir vienkārši briesmīga. Biju kad strādāja tumšmataina apaļīga meitene ar gaišmatainu apaļīgu meiteni. Pret klientiem izsturas tā, itkā viņas būtu augstāk stāvošas personas. Atļaujās runāt aiz bāra Letes lamu vārdos, aprunājot citus tā, ka klienti dzird, ja pasūti koktēli un nav tieši tā vajadzīgā glāze, tad paSaka, ka vienkārši neapkalpos vai arī pasaka - izdzer šito un pēc tam es arī tev ieliešu. Nezinu vai tā liekas tikai man, bet es apmeklēju šo vietu bieži un kopš ir nomainījusies Klondaikas vadība, arī bārmeņu attieksme ir vienkārši nepieņemama pret klientiem, kuri maksā naudu. Nav brīnums, ka vairs neiet tik daudz cilvēki, no citiem arī ir dzirdēts, ka attieksme ir briesmīga un nevēlās apmeklēt šo iestādi tikai dēļ tā, jo nejūties itkā atpūstos, bet gan pazemīgi kādam kaut ko lūgtos visu laiku.

09.03.2020

Atbilde no Klondaika Support Pārstāvja atbilde 10.03.2020

Labdien! Aicinu Jūs sazināties ar uzņēmuma vadību, zvanot uz tel.nr.25480252, lai izteiktu savu viedokli! Ar cieņu, Kaspars

S Susurs333 09.03.2020

Starpcitu, šī vieta ir sūdzību izteikšanai, nevis lai cilvēki zem segvārdiem varonīgi uzdirstu citiem.😊

BondsBonds 09.03.2020

Varbūt esi zemākstāvoša perzona, tāpēc liekas kāds par tevi augstākstāvošs. Te grīda zemāka, te augstāka.

I Ingūna13 10.03.2020

Uzskatu, ka jāsaprot arī bārmene kas apkalpo garās rindas un ja vēl kāds stundu skaita kapeikas lai samaksātu par kokteili,tas tracina jo nevaru dabūt savu dzērienu kamēr nav apkalpots iepriekšējais. Es arī sadusmotos, tas tikai mans subjektīvais viedoklis...

K Koshars2 10.03.2020

Vnm eju tur, jo meitenes ir ļoti pozitīvas, nekad neesmu varējis ko sliktu pateikt, pat mājās esmu aizvests 🤣. Būs kāds, kam kaut ks nepatiks, tas ir tikai normāli

S Susurs333 10.03.2020

Prieks. Gan jau arī mani aizvestu, ja aiz bāra letes čomene stradatu 😁

S Susurs333 10.03.2020

Jā, šīm meitenēm ir problēma ar apkalpošanu un attieksmi. Ne vienu vien reizi tas piedzīvots un redzēts no malas.

S Susurs333 10.03.2020

Ne tikai tad kad ir garas rindas, daudz cilvēki vai kas. Vienkārši pati attieksme pret darbu un klientiem un tas ko vispār aiz letes runā klientiem dzirdot. Nav jau vērts ar Jums te strīdēties vai pierādīt savu taisnību. Bet šķirot klientus pēc ‘šitas čalis man patīk’, ‘šitā vecene man nepatīk’ strādājot šādā sfēra neatkarīgi no diennakts laika ir neprofesionāla attieksme pret darbu!

I Ingūna13 10.03.2020

Cik esmu bijusi, bārmene strādā viena, nevis divatā... Laikam būšu ko palaidusi garām. Protams, ja ir personīgās antipātijas pret cilvēku, tad jau sarakstīs visu ko. Pilnīgi nekad neesmu sajutusi ne personīgi, ne ar draugiem kopā esot sliktu attieksmi. Meitenes pat aiz letes dzied līdzi dziesmām un uzjautrina, pagriež skaļāk mūziku, lai jautrāk utt. Nezinu, varbūt trāpījies ar sliktu garīgo, kā jau visi...

I Ingūna13 10.03.2020

Neaizstāvu un neattaisnoju, bet.. Jāsaprot, ka tā ir apkalpojošā sfēra.. Cilvēki ir dažādi, āri klienti ir riebīgi un spēj tevi izvest, pat tīšām to dara un tad cepjas, ja viņus izmet ārā vai neapkalpo. Pati strādāju rimi, zinu kā tas ir, itseviski vakaros. Citam ne tā padmaidi un viņš paliek dusmīgs un tev atcērt, tā arī noteikti ir bārā, ko katrs saprot ar sliktu apkalpošanu. Nu gan te baigais cepiens sanācis par to, ka aizgājat publiskā vietā iedzert, kur visi sadzērušies un vnm meklē kašķi. Kas tik nav dzirdēts 🤣 nekad nekas nebūs labi😂

S Stirnbuks 10.03.2020

Pats bieži vien apmeklēju Kuldīgā, pašlaik vienīgo atpūtas vietu, kur var atpūsties ik vakaru un īpaši jau brīvdienās.Superigi Dj un pa godu 8.martam veltītais Kiviča koncerts- meitenes vienā skriešanā, pozitīvas, smaidīgas un laipnas, tikai žēl skatīties ka apmeklētāju vidū ir daži eksemplāri kuri no sevis iedomājas ka viņi butu pirmie jaapklapo, jeb " īpaši" jaapkalpo, varu vienkārši pabrinities bārmeņu izturību un nenolaist smaidu no lūpām...
Šajā gadījumā laikam klients ir bijis " īpaš" lai neko neteiktu vairāk.

S Susurs333 10.03.2020

Meitenes, nav forši pašām rakstīt komentārus aizstāvot sevi