AtrisinātaKlondaika - Krāpšana

Šis vīrietis sež visu laiku Klondaika...un neļauj spēlet aparātus! Viņš sež tur un gaida cilvēkus kas grib paspēlet sizlingus un iet viniem virsu un spiez gamble visu laiku!
:( [slēpt]@ ja redziet viņu neejiet viņam klat un labāk savciet kādu apsardzinu es vienreiz x spēlēju man bija tūkstotis evro un viņš teica esot prikols labs un spieda gamble uz sarkana biju bedīgs ļoti vairs negribu iet tur! :(
Tur arī nava aparu uzraugu kas dzen prom viņš tpt nāk atpakaļ visu laiku nezinu kape

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Brazeris 14.02.2020

Šis vīrietis atvainojas un atdeva visu naudu, palūdza arī izdzēst šo, izrādās viņš ir vairākkārt aizturēts par to, nauda ir atgriezta

B

latvietis7 14.02.2020

stulbais trollis, cerams tevi piekaus

N Noboby 14.02.2020

Es tiešām brīnos, kāpēc es gāju uz skolu, ja var tik ilgi nodzīvot kā idiots?

J Jānis 14.02.2020

Kur tādi analfabēti, kuri nemāk elementāru gramatiku, tiek pie naudas, lai to notriektu aparātos?

BondsBonds 14.02.2020

Nesaprotu tavu slengu, tātad ar mani viss ir OK.