www.sudzibas.lv Klondaika Slikta apkalpošana, vel sliktāks ēdiens

Klondaika - Slikta apkalpošana, vel sliktāks ēdiens

Esmu loti vilusies, pēc Klondaikas apmeklējuma viesmīles ir loti nelaipnas, neparzin apkalpošanas etiķeti un to, ka pasniegt ēdienus, ar kuru viesi sākt un ka pēc pasniegšanas, būtu jāpasaka vismaz: "lūdzu" vel labāk būtu, ja klāt nāktu vēlējums "labu apetīti! "bet tas ari vel būtu sīkums, ja tevi ka klientu vispār neignorētu un tev nebūtu minutem ilgi jāstāv pie letes un jāgaida, kamēr darbinieki atrisinās savas attiecības un problēmas citiem dzirdot. Darbinieces manami orientējas tikai uz patstāvīgajiem viesiem un parējiem prieks viniem ir tukš gaiss. Ta teiksim visi, kas neliekas gana svarīgi, prieks ši restorāna darbiniekiem nav interesanti. Reķinu nesteidzas nest, tapat ari atlikumu.. Maniere ir loti paviršas. Talāk, kas attiecas uz virtuvi: ēdieni ir loti dargi attiecība pret porciju lielumu un kvalitati, pagatavots ir loti slikti, teiksim pat nebaudāmi. Dienas piedāvājumi nav parskatami un pēc tiem jāvaicā atsevišķi. Kad tos centies uzziat, tiek noberts atrs ēdienu uzskaitījums, ta ka nemaz neuzspēj iegaumēt, par cenu izpalikšanu nemaz nerunājot. Ēdienkarte sviediens attēlots pavisam citādi, kad to pasniedz ir loti liela atšķirība no piedāvājuma ēdienkarte.. Kad palūdz klat maizi, to vispār aizmirst. Garšvielas un marinādes pavaram ir neizpetita zeme.. To vispār ēdiena nav.. To var pievienot, ka ēdnīcas pats uz savu gaumi.. Un pieejami ir tikai pipari, sals un asa mērce, kura ir pietiekami atskaidita, lai to nesauktu vairs par meksikanu restorāna cienīgu asso merci.. Zale ir smacīgs, tums un skan skala muzika, parāk skala dienas apmeklējumam.. Atvainojos, par savu neapmierinātību jau iepriekš, bet ceru ka tas laus tomēr pardomat savu menedžmentu un darbinieku motivēšanu... Cenas Jūsu restorāna ir pietiekami lielas, lai būtu ari kaut vai zināma attiecīga kvalitāte.. Pašlaik diemžēl restorāns atstāj nepatīkamu noskaņojumu, diemžēl kolektīvs liek jsuties neomolīgi un pat atstāj sajutu par lielu augstprātību, ne vis par viesmīlību un to, ka cilvēks pie jums ir gaidīts.. Atcerieties, konkurence ir liela.. Novēlu jums tomēr attistities un pilnveidoties, lai liepāja nezaudētu vel vienu restorānu, kurs agrāk mums loti pat patika.. Jo ilgi uz patstāvīgo klientu loku nespēj izdzīvot neviens restorāns un vel nekad to nav spējis, vismaz Latvija ne.. Veiksmi, cienu un profesionālo augšanu..

R