Dr. Jāņa Ģīļa plastikas ķirurģijas privātklīnika

Plastikas ķirurģijas klīnika SIA
Adrese: Baznīcas iela 31
Rīga
Latvia - LV-1010
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67845208
+371 28300800
Fakss: +371 67845687
Informācija: Plastikas ķirurģija Rīgā: Hialuronskābes injekcijas, filleri, taukaudu lāzerlipolīze ar SmartLipo, vedera plastika, krūšu palielināšana ar implantiem, sēžas skulpturēšana, ausu formas korekcija, sieviešu un vīriešu dzimumorgānu plastika, reģeneratīvās (cilmes) šūnas.
Kategorija: Skaistumkopšana  •  Plastiskā ķirurģija
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
6
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Dr. Jāņa Ģīļa plastikas ķirurģijas privātklīnika - Sūdzības un atsauksmes

Dr. Jāņa Ģīļa plastikas ķirurģijas privātklīnika - Slikta attieksme, nekvalitatīvi veikta procedūra

Slikta attieksme, nekvalitatīvi veikta procedūra Veicu botulīna injekciju pie Gīļa. Rezultāts šokēja. Sliktāk nekā bija. Attieksme arī bija augstprātīga. Nevienam viņu neiesaku. Ļoti nožēloju zemē nomesto naudu.

Dr. Jāņa Ģīļa plastikas ķirurģijas privātklīnika - Ļoti sliktas kvalitātes blefaroplastika

Ļoti sliktas kvalitātes blefaroplastika Ļoti slikta blefaroplastika. Tas kļuva sliktāks nekā pirms operācijas. Jāmeklē ārsts, kurš var pārtaisīt, bet tas jau ir bailīgi. Ārste nolēma pievienot iniciatīvu un operācijas laikā veica lipofilingu, pumpiņas zem acīm šajās vietās tagad izskatās sliktāk nekā pirms operācijas, tās var noņemt tikai ķirurģiski. Es nevienam neiesaku.

Dr. Jāņa Ģīļa plastikas ķirurģijas privātklīnika - Damage

Damage Делала facelifting and blefaroplastik в 2016 году. К правой стороне лица претензий нет, хотя верхнее веко провисает. А левая сторона лица-катастрофа! Дважды была на повторных приемах, но лишь потеряла время и деньги. Спустя 6 лет! Левое веко беспокоит. Надо опять делать блефаропластику. Ищу хорошего доктора.

Plastikas ķirurģijas klīnika Jānis Ģīlis - lūpu palielināšana

lūpu palielināšana Apmeklējuma diena (lūpu palielināšana) . Safotografēja manas lūpas, rādija attēlus ar jau uztaisītām lūpām, lai saprastu cik lielas lūpas es vēlētos. Sākums ļoti daudzsološi. Pienāca injekcijas brīdis - augšējai lūpai ielaida no katras puses vienu reizi un apakšējai lūpai ielaida vienu reizi tikai no vienas puses (itkā otra puse man jau būtu palielināta) . Biju pamatīgi pārbijusies un nosvīdusi (iedeva ožamo spirtu) ļāva atgūties, iedeva ūdens glāzi.. Taustīja manu vaigu kur jutu pēkšņi radušo...

T trauma 08.04.2019
Komentāri 7 Ārsts

Plastikas Ķirurģijas Klīnika - Jānis Ģīlis plastiskais ķirurgs

Jānis Ģīlis plastiskais ķirurgs Labdien! Taisīju pie dr. Ģīļa plastisko operāciju ausij, jo viena auss ļoti atšķīrās no otras. Un kā redzams pievienotajā bildē, dr. Ģīlis ir sabojājis manu ausi pavisam, kā redzams visi skrimšļi lien uz āru, izskatās drausmīgi!!Nevienam neiesaku iet pie šī ķirurga, pēc tam var sanākt ļoti bēdīgi!!

Ģīļa lāzer klinika - bezatbildība

bezatbildība Izgrieza dzimumzīmi,aizšuva.Nekādas rētas apkopes nedēļas laikā.Sākās iekaisums un tam sekojošas problēmas.Un vēl neticiet sākuma cenai ko raksta cenrādī.Pie kases būs jāmaksā divas reizes vairāk.. jo dakteris jau nezin..Pirms tam lasīju atsauksmes,domāju ka tas ir ar citiem.Diemžel laikam atsauksmes jālasa pirms dakteru apmeklējuma.Viss atbilst lasītajam šai klīnīkai.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes