Plastikas ķirurģijas klīnika Jānis Ģīlis - lūpu palielināšana

Apmeklējuma diena (lūpu palielināšana) . Safotografēja manas lūpas, rādija attēlus ar jau uztaisītām lūpām, lai saprastu cik lielas lūpas es vēlētos. Sākums ļoti daudzsološi. Pienāca injekcijas brīdis - augšējai lūpai ielaida no katras puses vienu reizi un apakšējai lūpai ielaida vienu reizi tikai no vienas puses (itkā otra puse man jau būtu palielināta) . Biju pamatīgi pārbijusies un nosvīdusi (iedeva ožamo spirtu) ļāva atgūties, iedeva ūdens glāzi.. Taustīja manu vaigu kur jutu pēkšņi radušos bumbuli un viņš teica: "paspaidi to vaigu-ātrāk noies pampums", beigās vaicāju, ko viņš īsti izmantoja manām lūpām, atbilde bija hiāluronskābe ar kaut ko vēl klāt (īsti neatceros) . (man nevajadzēja nekādu hiāluronskābi, kura turās tikai pāris mēnešus, vēlējos normāli palielināt lūpas!) - pateicos dr. Jānim ģīlim un viņš norādīja uz administrāciju (ka procedūra ir beigusies) . Aizgāju, samaksāju vairāk kā 300 eur (precīzu cenu neteikšu) , un ātri iegāju tualetē, lai paskatītos savas jaunās lūpas. Nu vai ziniet? !? ! Dr. Jānis ģīlis neparādīja pat spoguli man (laikam nobijās pats no sava 10 minūšu darba kurā bija trīs dūrieni kopā) . Manas lūpas bija uzpampušas 5 dienas, zilumi, un augšējā lūpa bija pāri apakšējai lūpai, izskatījos kā mazs klauniņš. Parādīju lūpas 2 profesionālām meistarei, viņas bija šausmās. Izrādās visa viela ielaista muskuļos, dēļ tā man parādījās smaidu grumbas un vienā pusē ļoti izteikta. Pagāja mēnesis un manas lūpas ir izlabotas, kā arī nedaudz novērstas (smaidu grumbas) . Jauki nopelnīt 10 minūšu laikā vairāk kā 300 eur ar trīs robota tipa dūrieniem! Labāk grieziet un šujiet nevis injicējot-izķēmojiet sievietes! Visu pasaules naudu nenopelnīsi! Dr. Ģīli, lai jums labi veicās

T

C critical thinker 09.04.2019

paga, ja gribējāt plastisko ķirurģiju, tad tā vajadzēja teikt. tagad izskatās: -- gribu lielākas ūpas -- aha, sēdieties, špric, špric. tak jāizrunā viss ir.

T trauma 27.05.2019

kāds sakars ar plastisko ķirurģiju?

M MollyM 09.04.2019

Šī sūdzība ir tik pretrunīga. Visreālākais scenārijs - meitene krājusi, iztērējusi milzu naudu un nav apmierināta ar rezultātu un to, ka jā, injekcijas notiek 10minūtes! Tieši cik ilgi speciālistiem būtu jāpavada laiks šādai procedūrai?! Otrs jautājums - kā tas ir “normāli” palielināt lūpas? Piesakoties procedūrai un atnākot un ĻAUJOT TO VEIKT, neko nepasakot, tā ir vien Jūsu pašas vaina. Pārējo atļaušos nekomentēt..par bumbuļiem, zilumiem un pampumu, kas ir līdz NEDĒĻAI (tas ir normāli! un pareizi Dr. ir visu izskaidrojis).
Vēl piebildīšu, ka bilde 100% ir veikta pēc injekcijas, kad ir pats “skaistākais” pampums!
Kā arī, ko tas norāda par cilvēku, kurš grib “normāli palielināt lūpas”, bet par šīm procedūrām un tās pēcefektiem nezin absolūti neko! Gribu ieteikt, pirms veic šādas proceduras - kaut nedaudz tomēr ir nepieciešams izglītot sevi. Citādi beigās vainīgi ir visi citi.. :)

T trauma 27.05.2019

ha ha.. diemžēl nekrāju naudu gan, krātu varbūt 100 eur un ietu uz kaktu kantoriem! Es rakstīju ka bilde taisīta, pēc 1 nedēļas? Izskatās ka atbild man kāds no klīnikas :D Un ko nekomentējāt par to ka dakteris neparāda pat spoguli? Un par uztaisītajām smaidu grumbām? Smieklīgi! :) Un par to ka neko nezināju par procedūru, tas ir tiesa, bet tādēļ jau gāju pie "PROFESIONĀĻA". Atbildi ar vēl kaut ko tik "gudru"

T trauma 27.05.2019

un vai neredzi kādā izmērā ir augšlūpa un kādā apakšlūpa?! negāju piepildīt tikai apakšlūpu un apakšlūpu atstāt mazu :D neuztraucies, viss man ir labi, esmu smuki sataisījusi savas lūpiņas! un zini ko- (pat naudiņu nekrājot) :)

X xctaps 27.05.2019

:DD

J JānisB9 04.06.2020

kāpēc neuztaisīji šitādas, Tik skaista meitene tu būtu.