Plastikas Ķirurģijas Klīnika - Jānis Ģīlis plastiskais ķirurgs

Labdien! Taisīju pie dr. Ģīļa plastisko operāciju ausij, jo viena auss ļoti atšķīrās no otras. Un kā redzams pievienotajā bildē, dr. Ģīlis ir sabojājis manu ausi pavisam, kā redzams visi skrimšļi lien uz āru, izskatās drausmīgi!!Nevienam neiesaku iet pie šī ķirurga, pēc tam var sanākt ļoti bēdīgi!!

I

M miskapiska 20.07.2015

Nevienām neiesaku VISPĀR izmantot plastikas ķirurga pakalpojumus

A aramiss 20.07.2015

Būsi tagad čeburaška:))) Skaistumu ar skalpeli neuztaisīsi, kā panda esi bijusi tā panda arī paliksi:)))

D djesika777 09.12.2015

Я тоже сделала уши у Яниса Гилиса-ужасно!!! На хрящах образовались наросты!!! Нос он мне уже один раз переделывал, но сейчас придётся ещё раз. Нос все равно кривой!!! Не советую этого хирурга!!!

KassandraG 25.01.2018

Nekas traks ar ausi. jūs laikam neredzējāt kādi var būt. vairākām aktrisēm ir lielas ausis un nekas.